Přejít k hlavnímu obsahu

Jak postupovat při vybírání auta v inzerci | rady

Jak postupovat při vybírání auta v inzerci | rady. Nejsnazší cestou, jak objevit na trhu ten správný vůz, je návštěva on-line inzerce. Při výběru vhodného portálu s inzercí dbáme především na to, aby se nám s ním dobře pracovalo. Pokud správně zadáme všechny žádané parametry, ušetříme spoustu potřebného času i peněz.

1

Auto inzerce: Výběr správného portálu

Internet je zaplavený pochybnou reklamou a auto inzercí. Abychom se dočkali požadovaného úspěchu (v našem případě vyhledání vhodného vozu), je důležité vybrat si kvalitní a přehledný portál. Jedním z nich je Autobazar Avízo, který nám mimo jiné nabízí členění inzerátů do kategorií a podkategorií, možnost registrace nebo nápovědu.

2

Zadávání parametrů

Do jednoduchého vyhledávání zadáváme ty nejběžnější atributy, jako rok výroby, značku nebo model. Máme-li přesnou představu o poptávaném voze, je vhodně využít možnost rozšířeného vyhledávání, kde se můžeme omezit na určitou výbavu nebo výkon motoru. V tomto případě však musíme počítat s tím, že čím přesnější údaje zadáme, tím menší výběr automobilů nám server poskytne.

3

Registrace

Pokud je na inzerci možná registrace, určitě tuto nabídku zvážíme. Pozdější přihlášení nám může přinést řadu výhod a praktické aplikace. Nesmíme však zapomenout na pročtení všech podmínek inzertního serveru, aby nedošlo k jejich nechtěnému porušení a následným sankcím.

4

Hlídací pes

Chceme-li být informováni o nových inzerátech, rozhodně využijeme schopnosti tzv. hlídacího psa. Stačí zadat určité požadavky do systému a aplikace začne filtrovat nově vložené nabídky za nás. Nemusíme se ani připojovat k internetu, neboť hlídací pes nás může upozornit prostřednictvím SMS zprávy. To je, alespoň podle mého názoru, užitečný způsob, jak mít o nově vkládané auto inzerci přehled.

5

Bezpečný obchod

Nalezením ideální nabídky se dostáváme do fáze samotného obchodu. Abychom se vyhnuli potížím, musíme dodržovat jistá bezpečnostní opatření - vyhýbáme se podezřele levným nabídkám, platbám předem a nepředáváme osobní informace neověřeným inzerentům.

Potřebujete prodat automobil, koupit ojetý vůz nebo pořídit autopříslušenství? Podejte si inzerát online v Autobazaru Avízo. Auto inzerce všech značek, tisíce inzerátů denně dostupných na internetu. Vyberte si ten nejlepší osobní automobil snadno a rychle z domova či kanceláře.
Autor: chorche
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak vybrat auto pro vaši ratolest | tipy
Jak vybrat auto pro vaši ratolest | tipy. Většina osmnáctiletých s obtížemi projde zkouškou v autoškole, proto je postupné získávání sebejistoty za vo…
Jak nakupovat v autobazaru | rady
Jak nakupovat v autobazaru | rady. Mít automobil už dnes není jen otázkou společenské prestiže, často je vůz nezbytný pro váš osobní i pracovní život.…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.