Přejít k hlavnímu obsahu

Jak při nákupu na internetu ušetřit pomocí slevových kódů a kupónů stovky korun | rady

Jak při nákupu na internetu ušetřit pomocí slevových kódů a kupónů stovky korun | rady

Jak při nákupu na internetu ušetřit pomocí slevových kódů a kupónů stovky korun | rady. Kdo má pod čepicí, šetří rodinné kase. Kdo se chystá pořídit si nový notebook nebo tablet na Alza.cz, parfém v Parfums.cz, módní oblečení ze ZOOT nebo Tchibo nebo jakékoli jiné zboží v téměř kterémkoli známém internetovém obchodě, měl by zbystřit. A kdo čte tento návod pozdě, měl by si rvát vlasy. Při nákupech na internetu lze totiž ušetřit stovky i tisíce korun. Stačí být držitelem slevových kódů a slevových kupónů opravňujících k nakupování se slevou. Ale odkud takové slevové kupóny vzít? Výsadu dosud uplatňovali pouze věrní, exkluzivní nebo vyvolení zákazníci. Teď ji lze získat, aniž byste museli platit členské poplatky. Jak na to? Tady je rychlý návod.

1

Možná jste už při nakupování ve svém oblíbeném internetovém obchodě a při vyplňování platební údajů narazili na tajemné políčko: „Uplatnit slevový kupón“ nebo „Zadejte slevový kód, pokud jej máte k dispozici“. A protože jste žádnou takovou výsadu neměli nebo nikdo z přátel vám slevový kupón neposlal, zaplatili jste za zboží v košíku plnou cenu.

2

Stejně jako jsme v minulosti z novin a časopisů vystřihávali slevové kupóny na uplatnění slevy, k podobným „výstřižkům“ se dnes vrací i internetová stránka a služba v jednom Slevovekody.com.

3

Stránka tyto slevové kupóny, slevové kódy a různé časově omezené akční nabídky internetových obchodů shromažďuje a zdarma o akcích obchodů posílá odběratelům do e-mailové schránky.

4

Registrace k odběru není povinná a slevové akce lze využívat ihned i bez zadání e-mailové adresy. Odběr na e-mail je ale pohodlnější a neunikne tak nikomu žádná právě probíhající akce nebo výprodej.

5

Cesta k úsporám při každém nákupu ve vašem oblíbeném internetovém obchodě je více než jednoduchá a k úspěšnému přihlášení k odběru stačí 2 minuty času.

6

Navštivte stránku se slevovými kódy: Slevovekody.com. Zadejte svou e-mailovou adresu, kam mají být informace o akcích, slevové kupóny a slevové kódy doručovány.

7

Navštivte svou e-mailovou schránku a potvrďte aktivaci bezplatného účtu.

8

Vyplňte o sobě údaje – řekněte provozovateli mimo jiné, zda preferujete slevové kódy z obchodů s elektronikou, nebo vás zajímají více slevy do obchodů s potřebami pro domácnost, dům a zahradu. Uživatel obdrží e-mail pokaždé, když se objeví slevový kód v určitém, předem vybraném obchodě nebo kategorii. Proto i provozovatel stránek odběratelům doporučuje, aby sdělili, jaké nabídky upřednostňují, aby se omezil počet obdržených zpráv a oznámení. A je hotovo.

9

Slevové kupóny, slevové kódy a další slevy - jak je uplatnit při nákupu: Navštivte stránku Slevovekody.com a vyhledejte svůj oblíbený internetový obchod, u kterého chcete nakupovat. Vyhledejte slevu a slevový kód si zkopírujte. Budete přesměrování na e-shop, ve kterém chcete nakupovat. Jakmile si zboží vyberete, objednávku dokončíte vložením zkopírovaného slevového kódu do příslušeného pole pro uplatnění slev a výhod akčních nabídek. Z ceny se odečte výše poskytnuté slevy, kterou uplatňujete.

Návod obsahuje reklamní sdělení.

Tipy

  • Ušetřete při nákupu vánočních dárků pomocí slevových kódů slevových kupónů v obchodech, jako je například MALL.cz, Alza, Bonprix, Baťa, eProton, Kasa.cz nebo při nákupu v Tescu.
  • Před každým svým nákupem na internetu navštivte Slevovekody.com a vyhledejte si akční nabídky, slevy a výprodeje. Pokud obchod aktuálně žádnou slevu neposkytuje, pošlete přes uvedené internetové stránky podnět, aby provozovatel pro vás slevu zajistil. Čím více žadatelů bude, tím vyšší šance, že i obchod slevovou akci pro zákazníky spustí.
  • Před uplatněním slevy si zkontrolujte, dokdy je slevový kód možné uplatnit. Slevy jsou často časově omezené.
Autor: chorche
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak snížit výdaje za potraviny
Jak snížit výdaje za potraviny
Jídlo je významnou položkou v rodinném rozpočtu. Tvrdí se, že na jídle by se šetřit nemělo, ale na druhou stranu, snížení nákladů za potraviny je nejs…
Jak úsporně topit plynem | rady
Jak úsporně topit plynem | rady
Jak úsporně topit plynem | rady. Zemní plyn celá řada českých domácností využívá nejen k vaření, ale i k vytápění. Bohužel nepatří zrovna mezi ty nejn…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.