Přejít k hlavnímu obsahu

Jak psa ubytovat v psím hotelu | tipy

Jak psa ubytovat v psím hotelu | tipy. Před dovolenou si můžete v klidu a pohodlí svého domova vybrat ubytovací možnosti pro svého psa i přes internet. Určitě si vyberete ze široké nabídky psích hotelů, kde bude po dobu vaší dovolené o vašeho mazlíčka skvěle postaráno. Je ale důležité, abyste psí hotel před svým odjezdem navštívili osobně a na vlastní oči se přesvědčili, že o čtyřnohého kamaráda bude během vaší nepřítomnosti dobře postaráno.

1

Existují sice psí hotely s nadstandardními ubytovacími podmínkami a s dohledem 24 hodin. Vyberte si ale hlavně takový psí hotel, jehož majitel má kynologickou praxi a bohaté zkušenosti v oboru. Doporučuji poohlédnout se v okolí bydliště i po malých rodinných hotelech pro psy. Pes je ubytován v domácích podminkách v bytě nebo venkovním kotci. Díky tomu, že je o nej postaráno individuálně, snáze překoná období čekání na svého pána.

2

Pokud byste chtěli vycestovat z republiky na delší dobu, není problémem umístit psa do hotelu s celoročním ubytováním pro psy. Navštivte intenetové stránky hotelů pro psy. Zjistěte si i další možnosti. Některé psí hotely se zaměřují na socializaci a výchovu štěňat a psů v psí školce pro štěňata a škole pro psy. Probíhá zde základní výcvik poslušnosti či náprava nejrůznějších „zlozvyků“. Výcvik psa je prováděn motivačním způsobem a nenásilně.

3

U vybraného psího hotelu se informujte, zda je součástí poskytované služby také odvoz psa do a z psího hotelu. Taková služba ušetří čas, kterého je před odjezdem na dovolenou vždy nedostatek.

Některé psí hotely mají výběhy pod kamerovým systémem s ukládáním dat. Obdržíte přístupový kód do výběhu a během dovolené se můžete připojit on-line a pozorovat svého miláčka třeba z druhého konce světa.

Jiným typem psího hotelu je aktivní pobyt, během kterého vašeho psa zkušený kynolog zabaví procházkami v lese, plaváním v řece či různými psími hrami a sportováním. Součástí takového pobytu je i výcvik, eventuálně i převýchova.

Autor: chorche
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak odstranit zápach ze psí tlamy
Pes je nejbližší přítel člověka, jak praví známé pořekadlo. Ale i sebelepší přítel přestává být kamarádem, pokud se mu dere nepříjemný zápach z jeho ú…
Jak naučit psa čůrat venku | rady
Jak naučit psa čůrat venku | rady. Radost z nového štěňátka může pokazit neustálé uklízení loužiček. Neházejte flintu do žita, každého psa lze naučit…
Jak vyčistit psovi uši
Péče o psa zahrnuje celou řadu povinností. K těm nepříjemným řadíme například čištění uší. Není to tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. J…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.