Přejít k hlavnímu obsahu

Jak rychle získat peníze

13. Únor 2020

Nemusíte ztrácet čas telefonováním a osobními návštěvami pobočky, malá půjčka se sjedná online.

Řešení pro výdajovou položku, s níž jste opravdu nepočítali a dělá nyní starosti celé rodině? Určitě je to nebankovní půjčka, kterou můžete vyřídit doslova obratem – a to i během večerních hodin nebo víkendů, kdy jsou pobočky bank nebo některé obchody obvykle zavřené. Kdo by vlastně chtěl dlouho čekat, když zrovna spěcháte na peníze a potřebujete je ještě dnes? Naštěstí jsou na podobnou věc nebankovní poskytovatelé dobře připraveni a nemůže se tak stát, že byste nedostali své peníze včas. Schválení žádosti je obvykle formalitou, která potrvá jen krátkou chvilku.

1

Finanční injekce, kterou nemusíte nikde vysvětlovat

A proč si chcete půjčit? Ale pozor – je snad tato krátkodobá půjčka účelová? Jistě, že není, toho se určitě bát nemusíte! Jak rychle získat peníze, když rodinná kasa potřebuje určitou výpomoc? Stačí pár kliknutí, vyplnění jednoduchého formuláře a několik minut vašeho času. Připraveno je až patnáct tisíc korun, které lze využít vlastně na cokoliv, co zrovna potřebujete – bez omezení, zvědavých dotazů nebo nějakých smluvních pokut. Bez účtenek, dlouhého čekání a potvrzování, ručitele a tak podobně.  Jak vysoká půjčka vlastně lze touto formou sjednat?

  • 1 000 Kč je nejnižší možná suma, 15 000 Kč naopak nejvyšší. Vyberte si úvěr podle představ.
  • 1 týden, ale klidně také 2, 3 nebo 4 týdny. Jakou lhůtu splatnosti si tady zvolíte právě vy?
  • Za poplatek prodloužení aneb až o dalších 28 dnů delší splatnost. Využijete této služby?

Variant je zde opravdu dost a mohou se vždy plně přizpůsobit vaší situaci, záleží, co zrovna potřebujete uhradit – mimochodem, klidně si tyhle věci nechte pro sebe, protože otázky na účel půjčky rozhodně nečekejte. Nebyl by to přeci jen určitý zásah do soukromí, a kromě jiného další administrativní zdržení, které vlastně ani jedna strana nepotřebuje?

2

Napoprvé bez úroků aneb první půjčka zdarma

Nabídka, kterou je jen těžké odmítnout – pro nové klienty je totiž připravena takzvaná první půjčka zdarma. Ptáte se, v čem konkrétně spočívá její kouzlo? Jednoduše, pokud bude splacena jistina v dohodnutém termínu, úroky se nebudou počítat. Tím pádem klient vrátí jen tolik, kolik si půjčil a ani o korunu navíc. Samozřejmě je ale podmínkou dodržet lhůtu splatnosti, jinak už budou úroky realitou. Až osm tisíc korun na cokoliv, bez dalších podmínek a papírování. Můžete je mít na svém bankovním účtu klidně ještě dnes. Stačí pouze dodržet předepsaný postup a odeslat formální žádost, poté potvrdit smlouvu – samozřejmě elektronicky – a poté už vyplacení dohodnuté sumy nic nebrání!

3

Bezpečná, diskrétní, a hlavně opravdu blesková

Patnáct minut, víc opravdu není třeba! Proč zbytečně čekat nebo jednat někde na pobočce osobně, když je tu alternativa, která zabere mnohem méně energie? Byla by škoda ji nevyužít, neušetřit čas a nervy a současně nevyřešit finanční problém, jenž vás začal trápit už od dnešního rána. Dohoda je rychlá a uskutečníte ji kdekoliv, kde je k dispozici připojení k internetu, tedy teoreticky můžete odeslat žádost nejen z pohodlí obýváku, ale třeba také v zaměstnání o polední pauze.

4

Nesjednávejte si půjčku, na kterou vlastně nemáte

A na závěr dovolte jednu malou radu – půjčka je velmi často dobrý přítel do nepohody, ale také, pokud si ji sjednáte neuváženě, se může změnit dokonce v problém. Peníze sice můžete mít do patnácti minut od schválení žádosti, ale rozmyslete si, jak velkou částku potřebujete a zda ji váš rodinný rozpočet zvládne v pořádku splatit. Chvíli počítejte a uvažujte, rozhodně není důvod jednat nějak zbrkle – naopak, kdo jedná ve finančních otázkách s rozvahou, dělá v každém případě dobrý krok!

Návod obsahuje komerční sdělení.

Autor: redakce
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Návod na to, jak získat půjčku
Získat půjčku není tak problematickým úkonem, jak se zprvu může zdát. Nebankovní půjčka nebo online půjčka a její vyřízení pro vás může být procházkou…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.