Přejít k hlavnímu obsahu

Jak se vyznat v ikonických modelech tenisek? Návod pro každého

17. Leden 2023
Jak se vyznat v ikonických modelech tenisek? Návod pro každého

Některé modely tenisek hýbou světem. V posledních letech vzniklo hned několik ikonických modelů, o kterých jste určitě slyšeli. Možná ale nevíte, proč je okolo těchto tenisek takový rozruch, ani kdo vlastně stojí za jejich vznikem. Právě proto vznikl tento přehledný návod, díky kterému se budete v nabídce aktuálních tenisek lépe orientovat.

Proč jsou tenisky tolik oblíbené?

Ptáte se sami sebe, co lidé na těch teniskách vlastně mají? Jsou pohodlné, dají se vzít ke všemu a jen tak nevyjdou z módy. Proč jsou ale někteří lidé ochotni zaplatit za tenisky velkou část své výplaty, když je následně nikdy neobují na nohu a jen si je schovají do skříně? Tenisky totiž nejsou jen botou, ale také investicí. Abyste se ovšem do investování mohli naplno pustit, musíte tenisky milovat a mít dokonalý přehled o každé nové limitované edici, která je na trh uvedena.

 Jak se vyznat v ikonických modelech tenisek? Návod pro každého

Co je to brand hype?

Pokud byste chtěli začít investovat do tenisek, neměl by vám uniknout žádný brand hype. Často se stává, že na módní scéně se strhne poprask okolo nějaké značky, následkem čehož je o obuv či oblečení dané značky ohromný zájem a cena těchto produktů tím pádem strmě roste vzhůru. Odborně se takové zvýšené pozornosti říká právě brand hype a obvykle jej nelze přehlédnout.

Tenisky odvozené od nomádství oslovují zákazníky napříč generacemi

Mezi jedny z nejznámějších bot současnosti, které fascinují svým futuristickým vzhledem i celou škálou barevných provedení, patří tenisky NMD adidas. Kromě originálního vzhledu se mohou pochlubit také výtečnou prodyšností, pohodlím, technologií boost či pružností. Jestli vás zajímá, kde přišly tenisky NMD ke svému názvu, vysvětlení je prosté – jejich jméno je odvozeno od slova nomád, čímž se pro mladou generaci stávají ještě přitažlivějšími.

Spolupráce se známými tvářemi táhnou

Oblíbené jsou také spolupráce známých značek se slavnými lidmi. Napadá vás, jaké známé osobnosti se spojili s výrobci tenisek a společnými silami na trh uvedli originální řadu obuvi? Ve spojitosti se značkou adidas vás jistě napadne kontroverzní rapper Kanye West. Právě řada obuvi YEEZY se postarala o ohromný poprask. Vzhled těchto bot je totiž natolik futuristický a originální, že je opravdu nemožné je v ulicích přehlédnout. Ovšem adidas navázala celou řadu spoluprací i s dalšími slavnými jmény, například s Pharrellem Williamsem či Bad Bunnym.

Jak se stát odborníkem na tenisky?

Jak se tedy stát znalcem tenisek? Vyžaduje to odhodlání a neustálý přehled o aktuálním dění na poli tenisek. Jako odborníkovi by vám neměla uniknout žádná novinka, nejnovější spolupráce, limitované edice či inovace.

Jak se vyznat v ikonických modelech tenisek? Návod pro každého

Když chcete flexit, nakupujte na tom správném místě

Ve slovníku milovníků tenisek a mladých lidí se můžete setkat také s pojmem flex či slovesem flexit. Co toto označení znamená? Když mladí flexí, znamená to, že dávají něco na odiv, něčím se chlubí a chtějí být na očích. Často se flexí právě s drahými věcmi. Kam jinam jít nakupovat, když chcete před svými přáteli zaflexit, než právě na stránkách Flexdog. Parta lidí, jež za počinem Flexdog stojí, totiž tvoří katalog top tenisek a oblečení, díky kterému zákazníkům neuniknou žádné nově vydané modely, nejlepší nabídky či limitované edice. 

Doufáme, že svět tenisek je pro vás teď mnohem méně tajemný a záhadný. Veškeré pozdvižení okolo nových modelů vzniká díky neotřelým designům a zajímavým spolupracím. Pokud budete pravidelně sledovat nabídku Flexdog, žádné novinky ze světa tenisek vám již neuniknou a vy budete neustále v obraze.

Tipy

Článek obsahuje komerční sdělení

Autor: redakce
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak začít inteligentně investovat?
Jak začít inteligentně investovat?
Jak začít inteligentně investovat? V posledních letech se konečně dočkáváme postupného zvyšování finanční gramotnosti mezi obyvateli České republ…
osoby s notebookem
Budou banky zlevňovat půjčky?
Česká národní banka by mohla zřejmě již na konci roku nebo se začátkem roku 2024 začít snižovat svoji základní úrokovou sazbu. To by se propsalo i do…
Co je to Paysafecard
Co je to Paysafecard
Paysafecard je druhem platební metody, kterou je možné používat na online obchodech a dalších službách, které zpracovávají tento typ mobilní platební…
Jak vybrat výbavu do školy | rady a tipy
Jak vybrat výbavu do školy | rady a tipy
Se začátkem nového školního roku přicházejí nové radosti, ale i starosti – například kolik bude stát vybavení pro děti prvňáčky? Podle průzkumů se výd…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.