Co je potřeba

Připojení na internet, věk min. 18 let

1

Začneme tím, že si v internetovém prohlížeči otevřeme domovskou stránku PayPal.com (Viz. odkazy níže). Klikneme na odkaz "Sign up" pod přihlašovacím boxem. Teď je důležité zvolit správný typ účtu. Zvolíme ho podle toho jestli budete tento paypal účet využívat i k prodávání přes internet. Pokud (asi ve většině případů) ne zvolíme typ účtu "Personal".

2

Po zvolení typu účtu vyplníme svoje osobní údaje (telefonní číslo se vyplňuje bez předvolby) a odsouhlasíme licenční podmínky. Momentálně stojíme před stránkou, kde máme na výběr mezi možnostmi - "Top up myPayPal account" nebo "Pay with my credit card". Pro dobití PayPal účtu zasláním peněz na bankovní účet PayPalu zvolíme první možnost. Pro spárování PayPal účtu s vaší kreditní kartou (Náš účet bude čerpat při nedostatku peněz na účtu z vaší kreditní karty) zvolíme možnost druhou. (Lze zvolit i obě možnosti)

3

Pokud jsme zvolili "Top up myPayPal account", tak se nám vpravo zobrazí údaje, kam peníze bankovním převodem nebo složenkou poslat (nezapomeneme při platbě uvést do VS i Transfer ID jinak naše platba nebude identifikována). Účet si můžeme dobít i kdykoliv později.

Při zvolení "Pay with mycredit card" budeme muset vyplnit údaje o naší kartě. A to číslo karty, expirace karty, CSC. Pokud nevíme co CSC je najedeme kurzorem na nápis "What's this?" a zobrazí se nám schématický obrázek a vysvětlivka.

Tipy

- Váš email je i vaše uživatelské jméno

Zdroje informací

Klíčová slova

Hodnocení

Vaše hodnocení: Žádné
4.4
Average: 4.4 (5 votes)