Přejít k hlavnímu obsahu

Jak uspořádat dětskou party | návod

21. Březen 2024
Jak uspořádat dětskou party | návod

Jak uspořádat dětskou party | návod. Uspořádat dětskou party není tak těžké, jak se může na první pohled zdát. Je potřeba, abyste dodrželi pár základních pravidel. Zejména nezapoměňte na nabitý program a dobré a kvalitní jídlo, to je základem úspěchu. Pár rad, jak uspořádat dětskou party, najdete v následujícím článku.

1

Téma

Oslavu byste měli nějak tématicky zaměřit. Pro ty nejmenší uspořádejte oslavu ve stylu vybrané pohádky. Pro ty větší můžete využít motivu oblíbeného seriálu. Místo byste měli vyzdobit podle zvoleného tématu. Stejně tak se pokuste zajistit masky nebo oblečení pro dosažení maximálního efektu. Nezapomeňte přizpůsobit tématu oslavy i výběr hudby. Jak pohádkové, tak dětské disco hity účastníci party jistě ocení.

2

Hry a program

Aby oslava dětské účastníky bavila, připravte pro ně program. Nejlépe různé hry a soutěže. Nezapomeňte také na drobné ceny pro výherce soutěží. Vynikající hra pro děti je Twister, dále pak soutěže v hádání čehokoli, pokud pořádáte venkovní party jistě oceníte klasiku jako je schovka, hra na sochy apod. Party můžete oživit příchodem pohádkové bytosti, která si s dětmi zahraje nějakou hru. Na závěr nezapomeňte na diskotéku, která je nezbytnou součástí dětské party.

3

Jídlo a občerstvení

Rozhodně připravte lehčí jídlo, po kterém nebude děti bolet břicho. Vsaďte zejména na ovoce, lehčí jednohubky, rolády z listového těsta. K pití podávejte dětem nesycené nápoje, nejlépe ovocné džusy (ne kyselé) a dětské šampaňské. Kromě dortu můžete pro děti připravit také mufiny, hotové polotovary zakoupíte v obchodech. Vrcholem party bude sfoukávání svíček na oslavencově dortu.

4

Výzdoba

Rozhodně nepodceňujte výzdobu. Různé papírové konfety, lampiony apod., které umocní dojem dětské party.

Autor: chiquita
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak si vyrobit gelovou svíčku | postup
Jak si vyrobit gelovou svíčku | postup
Jak si vyrobit gelovou svíčku | postup. Existuje skupina lidí, která svíčky příliš nemusí a druhá skupina, která je doslova miluje. Gelová svíčka je s…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.