Přejít k hlavnímu obsahu

Jak vybírat dárky k Vánocům | tipy

Jak vybírat dárky k Vánocům | tipy. Trápíte se každý rok, co svým blízkým na Vánoce koupit? Pokud jste jedni z těch, kteří dárky kupují každý rok 23.12., a proto svým blízkým darují každý rok téměř totéž, protože nemají čas to na poslední chvíli promýšlet, rozhodně si přečtete naše tipy. Dárky k Vánocům lze nakoupit i v klidu a s předstihem a vůbec to nemusí být takový stres, na jaký jste zvyklí.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Andy23 (neověřeno) | St, 10/09/2013 - 16:48

Já jsem se loni poprvé rozhodla, že dárky budu nakupovat zásadně přes net a tam, kde nevím, co určitému člověku koupit, aby se mu to líbilo, jsem volila různé poukázky či vouchery, protože mi to přijde lepší než darovat peníze jako takové, a musím říct, že jsem se tím úspěšně vyhnula tomu šílenému stresu, který je před vánoci snad ve všech obchodech. Navíc jsem si začala dárky vyhledávat v klidu po večerech už někdy v říjnu, takže jsem měla dostatek času. Jediné, co je nevýhoda, je poštovné, ale za ty nervy mi pár korun stojí :D Navíc dárky sklidily úspěch – mamince jsem třeba darovala víkendový wellness pobyt na vyhlášené Kaskádě, který si s tatínkem moc užili, oba si skvěle odpočinuli, kamarádce naopak poukázku do Ikei, protože je ulítlá na všelijaké doplňky do bytu. Stejným způsobem to tedy budu asi řešit i letos.

žanett (neověřeno) | Pá, 10/18/2013 - 11:10

Mám podobný systém, akorát asi tolik nenakupuju na internetu. Chodím i po obchodech,ale v prosinci mě do nich většinou už nikdo nedostane :) Už pomalu začínám taky - včera jsem zrovna synovci vybrala knížku o traktorech, které má strašně rád :) Na konci listopadu musím mít nakoupené všechny dárky. O nějakém pobytovém poukazu taky přemýšlím, mohli bysme s přítelem někam vyrazit. Kaskádu znám, věřím že se jim tam muselo líbit :) Já tam dostala na narozeniny golfový kurz, takže mám na jaře nebo kdy se s golfem začínám co dělat :)
No na dárky nějaké tipy mám,tak teď to jenom všechno poshánět a pak si jenom užívat vánoční atmosféru :)

Evča4 (neověřeno) | Pá, 05/31/2019 - 20:09

Podle mě je asi nejtěžší vybírat dárky pro děti. Naše děti si třeba nepíší Ježíškovi, co by si přály najít pod stromečkem, takže to nechávají na nás...tedy na Ježíškovi. :D Letos jsem to ale docela odhadla. Naší dceři jsem koupila takovou drahou panenku a synovi zase takovouto šlapací motokáru: https://hrackyzadobrekacky.cz/detska-vozitka/ostatni-vozitka/abarth-bla… Oba byli úplně nadšení.

Další zajímavé články

Jak prožít Vánoce bez stresu | tipy
Jak prožít Vánoce bez stresu | tipy. Vánoce jsou svátky klidu a míru. Mnoho z nás však ví, jak to ve skutečnosti vypadá – Vánoce plné stresu. Spousta…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.