Přejít k hlavnímu obsahu

Jak vytvořit fotokalendář z vlastních fotek rychle a levně | rady

Jak vytvořit fotokalendář z vlastních fotek rychle a levně | rady. Ačkoliv je na trhu k dispozici nepřeberné množství typů kalendářů, proč si nepořídit kalendář z vlastních fotografií, který bude jedinečný a šitý vám na míru? Neváhejte a vytvořte si fotokalendář teď a využijte tak sezónních slev!

1

Jednoduché aplikace zvládne každý

Vše probíhá na základě speciální aplikace, kterou si stáhnete do počítače a poté si dle svého uvážení fotokalendář či fotoknihu vytvoříte. Některé firmy však umožňují tvorbu těchto produktů online bez nutnosti cokoliv stahovat.

2

Vybírejte dobře

Při tvorbě fotokalendáře je v prvé řadě potřeba se rozhodnout, jakou firmu nabízející programy k sestavení své fotoknihy, fotokalendáře a dalších souvisejících produktů, využijete. Například u firmy Piklio.cz máte možnost využít do konce ledna 25% slevy na fotokalendáře a navíc není potřeba stahovat jakoukoliv aplikaci.

3

Formát a styl

Proces sestavování vlastního fotokalendáře je velice jednoduchý. Jako první je potřebné zvolit si formát a styl fotokalendáře. Na výběr máte nepřeberné množství stylů od přírodních po moderní motivy pozadí plochy, jako tomu je u zmiňované firmy.

4

To nejdůležitější – fotografie

Následuje klíčový krok, kterým je nahrání fotografií do systému. Vkládat fotky můžete buď z počítače, nebo přímo z fotoaparátu, případně z facebookových stránek. Snažte se však vybírat fotky v co největším rozlišení a v požadované kvalitě.

5

Co takhle kalendář v angličtině

Po importu fotografií máte rovněž možnost určit si, od jakého měsíce si přejete, aby kalendář začínal, nastavit si rok, jazyk a zobrazování svátků.

6

Vyhrajte si

Poté již začíná samotná tvorba vzhledu a rozložení fotokalendáře, úprava kvality a velikosti fotografií apod. Zde je prostor pro vaši kreativitu a estetické cítění. Skutečně je jen na vás, jak bude finální fotokalendář vypadat.

7

Poslední krok

Když je kalendář podle vašich představ, zvolíte tlačítko „dokončit“. Posledním krokem je potvrzení objednávky a už nezbývá nic jiného, než počkat, až váš výtvor doručí. Piklio Vaši objednávku vyřídí již do 48 hodin a následně předává dopravci, pokud si pro svůj výtvor nechcete dojít osobně.

8

Další produkty pro radost

Stejně tak můžete postupovat při tvorbě fotoknih, fotopřání, plakátů a mnohých dalších produktů z vašich fotek. Můžete tak udělat radost svým blízkým originálním dárkem.

9

Archivace fotografií se vyplatí

Je tedy mnoho způsobů, jak lze archivovat vaše fotografie a uchovat si tak vzpomínky. Samozřejmě i klasické vyvolávání fotografií z digitálních fotoaparátů je nyní na běžném pořádku a rozhodně se vyplatí. Nikdy totiž nevíte, kdy se váš elektronický kamarád - počítač rozbije a můžete tak přijít o cenné vzpomínky.

Autor: mmakyyy
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak ozdobit vajíčko voskovým reliéfem
Voskový reliéf je původní technika zdobení českých velikonočních kraslic. Původně se používaly bílé ornamenty na barevném (nejčastěji červeném) podkla…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.