Přejít k hlavnímu obsahu

Jak vyzdobit byt jarními trendy | tipy

Jak vyzdobit byt jarními trendy | tipy

Jak vyzdobit byt jarními trendy | tipy. Jaro je plné romantiky, probouzející se jarní přírody a nové, svěží krásy. Ozdobte svůj domov jarními prvky, dodejte bytu osobitost a svěžest. Nechte vstoupit jaro do vašich domovů a vytvořte si tak příjemné prostředí, kam se po celodenním pracovním dnu rádi vracíte.

1

K jarním trendům patří velikonoční výzdoba a dekorace

Dominantním prvkem jsou zcela určitě velikonoční vajíčka. Zdobení vajíček prezentuje mnoho technik a tradice, které jsou proslulé kumštem a dovedností. Dekorativní vajíčka umístěte kamkoliv v interiéru do košíčku, do ošatky, dobře působí jako zápich v květináči. Všude vytvoří nádhernou iluzi jarních svátků.

2

Veselé květináče

Nemusíte být výtvarně zdatní, dokáží to i děti. Připravte si akrylové barvy a ozdobte květináče nějakým jarním motivem, třeba jednoduchou květinkou. Dětem můžete obrys předkreslit a ony jej vybarví. Najednou se stane z obyčejného květináče nápaditá a originální jarní dekorace.

3

Kytička ve váze

Nejhezčí a tradiční je kytička ve váze. Pokud jaro otálí a probouzí se později, první květinky na zahrádce ještě nenajdete, jako je narciska a tulipán, poslouží větvička kočiček, krásný příslib jara. Vůbec nevadí, že se jaro na zahrádkách ještě neprobudilo. V prodejnách s květinářstvím je výběr jarních květin dostatečný, a pokud nechcete za květiny často utrácet, ty první jarní si výjimečně třeba dopřejete. Co byste řekli třeba hyacintu, jeho kouzelnému květenství a neopakovatelné vůni. Můžete jej dát do skleněného obalu, vázy, kde získá punc originality a netradičního vzhledu. Hyacint není na péči nijak náročný a kvete přibližně tři týdny.

4

Designové prvky dýchají originalitou

Jaro v bytě, to nejsou jen květiny a nařezané větvičky ve váze. Nechceme přeci otrhat, co se dá, chceme přírodu také ochraňovat a šetřit. Jarní výzdobu vytvoříme i dekorativními předměty v jarních, pastelových barvách. Vybírejte ve speciálních prodejnách vázy, květináče, hrnečky, talířky a vytvořte si z těchto předmětů originální a neotřelou jarní dekoraci, která vzbudí emoce v každém z nás.

5

Jaro na oknech

Pokud vám zdobí okna záclony a závěsy, převlečte je po zimě do jarního. Pastelové barvy, květinové motivy dekorativních závěsů vylaďte s ostatní výzdobou v interiéru. Váš byt začne dýchat lehkostí, bude působit nově, jarně a svěže.

|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak si udělat velikonoční dekorace
Jak si udělat velikonoční dekorace
Jak si udělat velikonoční dekorace | DIY. Velikonoce jsou pohyblivým svátkem, a proto jsou každý rok v jinou dobu. Slaví se první neděli po 1. jarním…
Jak vylepšit staré luxfery | rady
Jak vylepšit staré luxfery | rady
Jak vylepšit staré luxfery | rady. Bydlíte ve starém domě a místnost vám hyzdí staré popraskané luxfery? Mám pro vás tip jak je vylepšit. Stačí vám k…
Jak na velikonoční výzdobu oken
Jak na velikonoční výzdobu oken
Velikonoční svátky se velice rychle blíží, proto je dobré začít s velikonoční výzdobou už nyní. V tomto článku se naučíme vyrábět velikonoční filigrán…
Jak pěstovat sněženky | rady
Jak pěstovat sněženky | rady
Jak pěstovat sněženky | rady. Sněženka je jednou z nejoblíbenějších prvních jarních rostlin. Je otužilá, dokáže prorazit i vrstvu sněhu a vykvést. I k…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.