Přejít k hlavnímu obsahu

Nakupujete často online? Ušetřete peníze díky službě cashback

04. Říjen 2022
Nakupujete často online? Ušetřete peníze díky službě cashback

Internetové nákupy zažívají v posledních letech ohromný rozmach, přičemž dnes nakupuje online již vážně každý. Velkou výhodou nákupů na síti jsou časté slevové akce, snadné nalezení kteréhokoliv zboží a jeho pohodlné doručení až k vám domů. Především v oblasti akcí je internet velmi mocným nástrojem. Jak můžete při nakupování ušetřit?

Už jste slyšeli o cashback službě?

 Při brouzdání internetovými obchody na vás zajisté vyskakují všemožné slevové akce a podobné události, které se rozhodně vyplatí sledovat. Obzvlášť v dnešní složité době, kdy vše okolo nás zdražuje a naše finanční rezervy se tím pádem velmi tenčí. Více než kdy dříve se tudíž vyplatí dbát na akční nabídky. V čem vám pomůže zmíněná služba cashback?

Představte si situaci, kdy například pravidelně nakupujete léky v internetovém obchodě BENU lékárny. Mnoho z vás to tak určitě pravidelně dělá, nemáme pravdu? Co kdybychom vám řekli, že lze získat zpět až 7,5 % z každého nákupu? Jen si klidně spočítejte, kolik peněz ušetříte například za pouhý jeden rok. Jak na to?

Plná Peněženka poskytuje mnoho slev

Podobné akce samozřejmě neplatí pouze pro zmíněnou lékárnu, ale můžete se z nich těšit při nákupu v mnoha obchodech. Stačí se podívat na stránky Plná Peněženka a ihned se před vámi objeví plný seznam. Celé to funguje na jednoduchém principu, kdy se zdarma zaregistrujete přes e-mail, Facebook nebo Google. Poté se stačí jen přihlásit přes zmíněné stránky a kliknout na ikonku obchodu, ve kterém chcete něco pořídit.

Následně se ocitnete na stránkách daného obchodu a můžete vesele nakupovat s vědomím, že získáte část utracených peněz zpět. Nejen, že tato služba obsahuje klasické e-shopy, nýbrž je možno přes ni klidně i objednat pestrou škálu různých druhů ubytování pro vaši dovolenou. Tuto možnost naleznete pod službou Booking. Chcete-li v současné nelehké situaci ušetřit kde se dá, rozhodně využívejte službu cashback.

Návod obsahuje komerční sdělení.

Autor: redakce
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Hledáte netradiční dárek pro tátu?
Hledáte netradiční dárek pro tátu?
Vybíráte dárek pro tátu, ale nevíte si rady, jaký dárek vybrat? Když se táty zeptáte, jaký dárek by si přál, odpoví, že všechno má a že nic nepotřebuj…
Jak najít a využít internetové slevy?
Jak najít a využít internetové slevy?
V dnešní době je obzvláště důležité pečlivě zvážit každou investovanou korunu. Nikdy nevíte, kdy se dostanete do finančních potíží v důsledku ztráty z…
Jak ušetřit na internetových nákupech?
Jak ušetřit na internetových nákupech?
Na stále větší oblibě si získávají nákupy čehokoliv přes internet. Jen za rok 2017 vyrostl celkový objem utracených peněz na internetu českými spotřeb…
Jak pohodlně nakupovat ze zahraničí
Jak pohodlně nakupovat ze zahraničí
Nakupování věcí na internetu je v současné době již zcela běžné. Nejen že ušetříte spoustu času, ale mnohdy dokonce i peníze. Zboží si navíc můžete v…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.