Přejít k hlavnímu obsahu

Návod na to, jak získat půjčku

28. Leden 2022
Návod na to, jak získat půjčku

Získat půjčku není tak problematickým úkonem, jak se zprvu může zdát. Nebankovní půjčka nebo online půjčka a její vyřízení pro vás může být procházkou růžovou zahradou. Stačí jen vědět, jak na to. Jaký je tedy návod na to, jak získat půjčku?

Potřebujete půjčku a nevíte jak na to? Vydejte se jednoduchou cestou k tomu, jak získat úvěr za co nejvýhodnějších podmínek a jak hravě projít celým procesem.

1

Úvěry k různým účelům

Rozdíl bude v tom, zda budete žádat o úvěr nebo zda bude vaším cílem hypotéka. Při žádosti o úvěr se můžete také setkat s variantou ručení nemovitostí. Půjčka se zástavou je určena především pro ty, kteří potřebují peníze rychle a bez udání účelu a mají možnost takovou půjčku zajistit nemovitostí, tudíž na ní bude váznout zástavní právo.

2

Srovnejte si nabídky různých institucí

Prvním krokem vedoucím k získání půjčky je srovnání nabídek od bank nebo nebankovní instituce. Najděte si pak takovou, která vám bude plně vyhovovat a bude pro vás nejlepší. K tomu vám mohou posloužit nejrůznější srovnávače, případně hypoteční kalkulačka.

3

Nutné vyplnění potřebných formulářů a zaslání dokladů

Poté, co si vyberete produkt od vámi zvolené banky nebo jiné instituce, bude vás čekat nutné vyplnění potřebných formulářů. To hravě zvládnete přes internet nebo z mobilu přes aplikaci konkrétní banky. Vše vám tak může zabrat jen pár minut. Bude také nutné dodat osobní doklady a výpis z vašeho bankovního účtu.

4

Verifikace přes BankID

Při žádosti o úvěru můžete udělat také tzv. verifikaci neboli vaše ověření přes BankID. Co to vlastně BankID je? Jedná se o bankovní identitu, která vám umožní nejen přihlášení do vašeho internetového bankovnictví, ale také vám poslouží v různých systémech jako ověření neboli verifikace vaší osoby.

5

Finální schválení a zaslání peněz na účet

Posledním krokem už je schválení od banky nebo jiné instituce. Po zaslání potřebných dokladů a vyplnění formulářů tedy nezbývá než vyčkat na finální schválení vaší žádosti o úvěr a získání peněz, které můžete mít na vašem účtu již za 10 minut.

Návod obsahuje komerční sdělení.

Autor: redakce
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.