Přejít k hlavnímu obsahu

Potřebujete zjednodušit přístup k informacím ve vaší firmě?

25. Únor 2023
Potřebujete zjednodušit přístup k informacím ve vaší firmě?

Potřebujete zjednodušit přístup k informacím ve vaší firmě? Nezáleží na tom, jestli vlastníte malý a rychle rostoucí startup, střední, či velký a výdělečný podnik, musíte neustále pracovat s ohromným množstvím informací. V dnešní době k tomuto účelu již dávno neslouží papíry a regály plné dokumentů, ale je vhodné vsadit spíše na šikovný počítačový software. Který stojí za to?

Od A až po Z

Na jedné straně je nutné řešit sklad, objednávání materiálů i tvoření dlouhodobých plánů, zatímco na straně druhé probíhá komunikace se zákazníky, realizace přepravy, reklamace a další úkony. K tomu připočtěte ještě interní účetnictví, personalistiku, mzdy a ohromné množství dalších údajů. Dosáhnout rychlého a přehledného přístupu ke všem jmenovaným oblastem není ničím jednoduchým. Nebo snad ano?

Přesně proto se vám bude hodit firemní informační systém, který je sestavený na základě nejmodernějších požadavků. Za zmínku stojí hlavně Money ERP, jenž se postará o rychlou automatizaci všech firemních procesů. Pouhým kliknutím myši získáte přístup ke komplexní agendě jednotlivých součástí podnikání.

Potřebujete zjednodušit přístup k informacím ve vaší firmě?

Moduly na míru

Daný software se chlubí bezkonkurenční možností personalizace, díky čemuž si sestavíte řešení šité na míru vašim specifickým požadavkům. Více inspirace získáte na internetových stránkách pod odkazem www.moneyerp.com, kde se ihned dozvíte, o čem je řeč. Výhodou je zkušební verze na dvacet pět dní, během nichž si vše nezávazně a zdarma vyzkoušíte.

Nemusíte se obávat složitého nastavování a učení se na vlastní pěst, jelikož se dočkáte úvodní konzultace, instalace i převedení dat, profesionálního zaškolení a trvalé zákaznické podpory v případě jakýchkoliv budoucích nejasností. Ať už vedete sklad, e-shop, technologický podnik nebo třeba taxi službu, s pomocí Money ERP ušetříte velkou spoustu času i starostí.

Autor: redakce
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak vyřídit živnostenský list
Chcete-li vykonávat samostatně výdělečnou činnost, podnikat, založit startup, neobejdete se bez živnostenského listu. S jeho vyřízením souvisí celá řa…
Jak začít podnikat jako OSVČ?
Jak začít podnikat jako OSVČ?
Máte podnikatelský plán s velkým potenciálem? Pokud se ho rozhodnete zrealizovat, dříve nebo později budete potřebovat živnostenské oprávnění. Vy…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.