Přejít k hlavnímu obsahu

5 pomůcek pro lepší erekci, na které nepotřebujete recept od doktora

25. Leden 2023

Problémy v posteli jsou pro každého muže jasnou známkou toho, že jako chlap selhává. Není se ale za co stydět. Problémy s erekcí jsou naprosto běžnou věcí, se kterou se potýká mnoho mužů v některé fázi svého života. Neměli byste se za to proto stydět. Místo toho byste s tím měli něco udělat. Poradíme vám, co zkusit před návštěvou lékaře.

Jak funguje erekce?

Erekce je výsledek stimulace erotogenních zón nebo představ. Zároveň jde o možnost, jak si užít pohlavní styk a dosáhnout reprodukce. Čím více krve se dostane do penisu, tím větší je erekce. Při poruchách erekce neznamená, že nejste potentní. Příčina je většinou někde jinde. Najít ji můžete sami nebo se soustředit na specialistu. V každém případě se nemáte za co stydět. Po výzkumu se muži setkávají s poruchami erekce:

  • mezi 20-29 lety – 7 %,
  • mezi 50-59 lety – 48 %,
  • mezi 70-79 lety – 64 %.

Poruchy erekce přitom nezpůsobuje jen věk, ale také stres, špatná strava, užívání léků a mnoho dalších faktorů. Jestli příčinu nezjistíte sami, budete muset k lékaři. Zdravotnické oděvy vás nesmí odradit od návštěvy specialisty. Tyto problémy musíte řešit. Konverzace s partnerkou i lékařem bude pro léčbu naprosto klíčová.

Erekční kroužek a vibrační kroužky

Dobrou zprávou pro všechny muže je, že existuje hodně šikovných pomůcek. Způsobů, jak zlepšit erekci je nespočet. Erekční kroužek je ideální na prodloužení erekce. Jednoduše ho nasadíte na penis a upravíte si velikost. Tento produkt pracuje na principu zpomalení průtoku krve. Díky tomu bude erekce tvrdší a delší. Navíc bude špička penisu citlivější.

 

Vibrační kroužky jsou další (a velmi podobnou) možností. Navíc jde o zábavu pro vás i pro partnerku. Tento kroužek si nasadíte na úd a zapnete. Vibrace budou velmi příjemné pro vás, ale také pro partnerku při předehře i při pohlavním styku. Gelový kroužek je pružnější, ale snadno se poškodí. Na druhou stranu silikon je mnohem hygieničtější. Volba je ale samozřejmě na vás.

Vakuová pumpa

Pumpa je další možností, jak dostat do penisu více krve. Tento produkt nevypadá zrovna přitažlivě, ale svou práci odvede velmi dobře. Mnoho modelů navíc obsahuje nejrůznější funkce, displej s hladinou tlaku nebo příjemné vibrace. U každého produktu najdete návod na použití, ale rozhodně nezapomínejte na lubrikační gel, opatrnost a rychlost. Měli byste ji totiž používat jen velmi krátce.

Vizuální pomůcky pro větší zábavu v posteli

Co myslíme vizuálními pomůckami? Jednoduše se jedná o hračky, oblečky nebo prádlo. V tomto případě si musíte sednout s partnerkou a promluvit si o tom, co vás vzrušuje a do čeho je ochotná s vámi jít. Na trhu najdete nespočet variant, které můžete vyzkoušet. Hraní rolí i netradiční hračky mohou nastartovat váš nástroj a společný čas si zaručeně užijete. Vyzkoušejte:

  • krajkovou podprsenku a kalhotky s otvorem,
  • průhledné minišaty,
  • krajkové body s otvorem mezi nohama.

Partnerka je důležitou součástí vašich postelových hrátek. Zapojte ji aktivně do celého procesu a zahrajte si různé role. Bez ohledu na to, jestli bude zdravotní sestřička nebo uklízečka, může vám to hodně pomoci. A zkusit můžete také krémy na penis a varlata, které posilují erekci. Najdete je v každé lékárně nebo si je můžete objednat online.

Stimulátory prostaty

Poslední produkt je hlavně pro odvážné, protože většina mužů se toho bojí. Jedná se o erekční kroužek s butt plugem. Funguje to jako vibrační anální kolík, který bude stimulovat prostatu a vrátí váš úd do akce. Nemusíte se této pomůcky vůbec obávat. Postupujte opatrně a nezapomeňte na lubrikační gel. Uvidíte, že to funguje skvěle a v posteli si s tím můžete pohrát i s partnerkou.

Článek obsahuje komerční sdělení

Autor: redakce
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak zdravě jíst | rady
Jak zdravě jíst | rady. Zdravě jíst a zdravě žít? Zní to ideálně, vůli bychom měli snad všichni, ale ne vždy se nám to daří. Jídlo je pro člověka stej…
Jak a čím si zpomalujeme metabolismus
Metabolismus je látková přeměna. Díky působení enzymů dochází v těle k přeměně látkové a energetické. Metabolismus zahrnuje výstavbu nových životně dů…
Jak připravovat bylinkové čaje
Bylinkové čaje: druhy, způsob přípravy a míchání směsí. Bylinkové čaje lidé nepijí jen z léčebných důvodů. Někdo zařazuje bylinkové čaje mezi své nápo…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.