Přejít k hlavnímu obsahu

Jak darovat investiční zlato

08. Říjen 2021

Zlato představuje komoditu, která symbolizuje bohatství. Nejde o pouhé pohádky, které vyprávějí o soli a zlatě. Existují totiž hmatatelné důkazy o tom, že tento cenný kov je jednou z nejstabilnějších investic. I stále lukrativní reality mají své výkyvy. Zlato ale v podstatě nikdy nezklame svého investora. V jakékoli své podobě.

Svátek – skvělý dárek

Zlato se stále zhodnocuje. Jedná se o komoditu, která je cenná v jakémkoli zpracování. Může to být zlatá cihlička, mince, slitek i šperk. Vše může stoupat na ceně. Výhodou kovu je také skutečnost, že jeho podobu lze měnit. Z náušnic, které například zdědíte po babičce, jež jsou ovšem staromódní, lze vytavit krásný přívěsek. Tento kov tak představuje dokonalou formu daru. Svátek, narozeniny, výročí svatby, dar při narození dítka, dárky pro muže či ženu. Příležitostí, kdy darovat zlato, je spousta. Mnozí podnikatelé si takto hýčkají své obchodní partnery, kteří ocení důmyslný a hodnotný dárek. Nemusí stát tisíce, i drobnost, která bude mít větší hodnotu třeba až pro vaše děti, se počítá.

Zlato – vyrytí jména

Pokud někomu děláte radost, dárek odráží to, jak si dotyčného vážíte. Těžko dáte obchodnímu partnerovi hrneček z obchodu, kde je vše za 39 korun. Je vám jasné, že vaše obchodní spojení končí. Pozornost musí být nápaditá. A třeba i zlatý slitek sám o sobě představuje skvělý dar. Proč? Počáteční, hodnotná investice je dostupná v cenovém rozpětí mezi 1 500 a 1 300 000 Kč. Cena zlata stoupne a obchodně smýšlející osoba ocení, že dostává něco, co nezahodí do kouta, ale bude si to žít svým životem, aniž by majitel musel něco dělat. Po čase může zlato výhodně prodat. Pokud chcete darovat osobnější dárek, lze věnovat medaili, na které jsou vyryta jména. Například prodejce www.zlate-mince.cz má na svém seznamu 500 jmen českého i slovenského kalendáře. A nabízí nejen to. Lze si koupit produkt, kde je znamení zvěrokruhu. Anebo když vaše dítě vystudovalo vysokou školu? Dejte mu do startu počáteční investici. Minci, na které se bude blýskat jeho titul. Pokud tedy chcete někoho nápaditě a vkusně obdarovat, vyberte si produkt ze zlata.

Návod obsahuje komerční sdělení.

Autor: redakce
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak výrazně šetřit každý den
Jak výrazně šetřit každý den | rady a tipy. Byla by chyba myslet si, že šetřit musí pouze chudí. Pravda je taková, že téměř všichni plýtváme. Nej…
Návod na to, jak získat půjčku
Získat půjčku není tak problematickým úkonem, jak se zprvu může zdát. Nebankovní půjčka nebo online půjčka a její vyřízení pro vás může být procházkou…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.