Přejít k hlavnímu obsahu

Jak použít strategii BERSI Scalp?

01. Září 2018

BERSI Scalp je strategie pro obchodování binárních opcí, vytvořena jedním z nejznámějších českých opčních obchodníků,  Štěpánem Petřivým. Byla vytvořena v roce 2016, avšak její předchozí, méně dokonalé verze, už existují od roku 2015.

Strategie BERSI Scalp je pro každého ke stažení zdarma – tudíž bez poplatku. Jediné, co se pro stažení strategie musí udělat je, otevřít si obchodní účet u doporučeného licencovaného brokera pro obchodování právě binárních opcí. Bez tohoto účtu by strategie prakticky neměla žádný smysl.

Co je potřeba

  • Připojení k internetu a zařízení, na kterém se můžete připojit (doporučujeme počítač s operačním systémem Windows)
  • Program WinRAR (nebo jiný program, který umí otevřít archiv .zip)
  • Finanční prostředky na platební kartě (která má povolené internetové platby) pro nabití a aktivování obchodního účtu

Než začneme

Než si začnete pročítat těchto 5 kroků, je důležité, abyste pochopili, co to binární opce jsou a jak je díky nim možné vydělat peníze. Pokud to nevíte, čtěte dál.

Binární opce jsou jedním z několika druhů obchodování na burze. Tento styl obchodování je význačný svou extrémní jednoduchostí, díky které může obchodovat s opcemi i úplný začátečník, který by měl na burze veliké problémy. (Více info: co jsou to binární opce).

Jednoduše řečeno: Obchodník (vy) zvolí, zda si myslí, že se bude cena zlata, stříbra, nebo akcií pohybovat nahoru, či dolů. Pokud je odhad správný, získáte odměnu v podobě až 190 % ze vsazené částky. Tento pohyb se dá poměrně přesně předpovídat a proto je možné obchodem binárních opcí dlouhodobě vydělávat peníze. Pro předpověď se používají nejrůznější strategie, mezi které patří právě i strategie BERSI Scalp. Jak ji použít se můžete dočíst níže.

1

Registrace do systému BERSI Scalp

Teď už bezpochyby víte, co to binární opce jsou. Nyní je potřeba naučit se je ziskově obchodovat, s čímž vám pomůže tato obchodní strategie.

V první řadě, ještě než budeme cokoli dělat, musíme přejít na stránky bersistrategy.com a po kliknutí na zelené tlačítko „Stáhnout strategii zdarma“ zadat svoji emailovou adresu. Tím se dostanete do seznamu lidí, kteří čekají na přidělení licence strategie. Stránka vás automaticky přesměruje na další stránku, kde už vidíte, které další kroky je pro získání strategie třeba splnit. Pro jistotu se o nich rozepíšeme i na těchto stránkách.

2

Otevření obchodního účtu

Binární opce se musí obchodovat u tzv. brokerů. Brokeři jsou internetové stránky, které jsou postaveny k tomu, aby zprostředkovaly váš obchod a v případě zisku vám vyplatily vaše peníze. Pro získání této strategie můžete použít jednoho ze zobrazených brokerů. Stačí kliknout na tlačítko Otevřít si účet.

Společnosti, které jsou na tomto seznamu, jsou samozřejmě licencované hlavním regulačním úřadem a dokonce i Českou národní bankou. Není se tedy čeho bát. Můžeme jim se svými údaji důvěřovat.

3

Aktivace účtu u brokerské společnosti

Abychom mohli binární opce obchodovat, samozřejmě potřebujeme mít náš nově založený účet aktivní. Aktivovat lze jednoduše během pár minut. Stačí převést právě na tento obchodní účet své peněžní prostředky, se kterými chceme obchodovat. To provedeme jednoduše pomocí platební karty. Stránky jsou samozřejmě zabezpečené.

Peníze, které na svůj obchodní účet vložíme, budeme používat pro obchodování. Pokud nám strategie napoví, že bychom měli otevřít pětiminutový obchod s predikcí, že cena zlata bude stoupat, uděláme tak např. s částkou 500 Kč. Pokud byla predikce správná (jako že by měla být) tak nám broker vyplatí zpět částku v hodnotě přibližně 400 Kč + navrátí 500 Kč, které byly použity na obchod. Náš zisk tedy bude činit 400 Kč za 5 minut.

4

Stažení samotné strategie

Po aktivaci obchodního účtu už se nám zprovozní tlačítko pro stáhnutí. Stáhněte si tedy soubor a pomocí programu WinRAR extrahujte.
 

[Video] Pokud program nemáte, nebo nevíte jak se používá, zde je poměrně přehledný návod:

Po rozbalení archivu vidíme 2 složky a PDF soubor. V tomto PDF souboru najdete vše, co budete potřebovat znát od této chvíle. Jedna složka obsahuje indikátory, což jsou malé prográmky, které si vložíte do programu Meta Trader 4, který jistě znáte. Poté vám budou vyskakovat rady, podle kterých budete obchodovat.

MT4 je software, který z internetu stahuje informace o aktuálních pohybech cen a kurzů. Poté vám umožní s cenami pracovat ve formě grafů. Ty grafy, které nám poskytuje broker zdaleka nestačí ke dlouhodobě správné analýze a proto si dopomáháme právě tímto programem.

5

Samotné použití strategie

Strategie BERSI Scalp je vaše. Ale k čemu to všechno bylo? Jak teď můžu začít obchodovat – a to (doufejme) úspěšně?

Je to jednoduché. Vše je popsané v PDF manuálu. Stačí přímo podle pokynů přesunout soubory s indikátory a s šablonami do správných složek a už jen čekat na signály. Ovšem pozor, jak můžete v manuálu několikrát najít, ne všechny signály, které vám strategie ukáže, jsou platné. Je třeba signály tzv. odfiltrovat a použít pouze ty platné. Vždy, když se zobrazí signál, kouknete se, jestli je platný a pokud ano, na stránkách brokera provedete obchod, který nám s trochou štěstí vydělá peníze.

[Video] Na videu níže můžete vidět, jak sám autor strategii používá:

6

Jak filtrovat signály

Není to úplně nejjednodušší na vysvětlení, ale právě proto máte soubor „Instalační manuál.“ Tam se vše dozvíte.

Pro jistotu sem zkopíruji část z manuálu.

[Video] Tipy pro obchodování s bersi scalp

 

To je vše, doufám, že vám obchodování půjde. Přeji vám všem hodně štěstí.

Autor: Anonym
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak začít obchodovat binární opce?
Binární opce jsou jedním z druhů obchodování na burze a skvělým finančním nástrojem pro vydělávání peněz na internetu. Jedná se o relativně „mladý“ dr…
Jak se pojistit do zahraničí | rady
Jak se pojistit do zahraničí | rady. Češi během dovolené rádi cestují a poznávají nové místa. Ať už je to letní dovolená u moře, lyžování v Alpách, eu…
Jak vybrat byt | rady
Jak vybrat byt | rady. Děláme to jen jednou či maximálně párkrát za život, stojí nás to i několik milionů a ovlivní to naše bytí úplně ve všem. Koupě…
Jak vybrat životní pojištění | rady
Jak vybrat životní pojištění | rady. Životní pojištění je v dnešní době součástí mnoha finančních produktů. Jeho hlavním účelem je finanční zajištění…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.