Přejít k hlavnímu obsahu

Jak připravit chia pudink | recept

26. Leden 2016

Chia semínka jsou superpotravina, která nám může pomoci při hubnutí od pocitu hladu a její konzumace je velmi přínosná pro naše zdraví. Chia semínka zvyšují naši imunitu, jsou vhodná pro diabetiky, zabraňují stárnutí, podporují metabolismus, jsou skvělým zdrojem energie při fyzické i psychické námaze a mají další zázračné účinky. Udělejte také něco pro své zdraví a vyzkoušejte si připravit chia semínka, můžete si připravit například chia pudink dle následujícího videonávodu.

Autor: chiquita
Hodnocení

Diskuze k videu

Další zajímavé články

Jak nám prospívá zázvor
Oddenek zázvoru lékařského má typickou pikantní chuť. Používáme ho nejen jako ingredienci při přípravě jídla, ale můžeme využít i jeho léčivé účinky.…
Jak a proč využít goji při hubnutí
Goji, plod rostliny kustovnice čínské, řadíme mezi superpotraviny. Již po staletí využívají goji v čínské medicíně, protože podle čínské medicíny má g…
Jak nám prospívá superpotravina goji
Goji je plod asijské rostliny kustovnice čínské. Goji se řadí mezi superpotraviny. Díky svým vlastnostem získává goji i u nás stále větší oblibu.
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.