Přejít k hlavnímu obsahu

Jak připravit chia pudink | recept

26. Leden 2016

Chia semínka jsou superpotravina, která nám může pomoci při hubnutí od pocitu hladu a její konzumace je velmi přínosná pro naše zdraví. Chia semínka zvyšují naši imunitu, jsou vhodná pro diabetiky, zabraňují stárnutí, podporují metabolismus, jsou skvělým zdrojem energie při fyzické i psychické námaze a mají další zázračné účinky. Udělejte také něco pro své zdraví a vyzkoušejte si připravit chia semínka, můžete si připravit například chia pudink dle následujícího videonávodu.

Autor: chiquita
Hodnocení

Diskuze k videu

Další zajímavé články

Jak nám prospívá superpotravina goji
Jak nám prospívá superpotravina goji
Goji je plod asijské rostliny kustovnice čínské. Goji se řadí mezi superpotraviny. Díky svým vlastnostem získává goji i u nás stále větší oblibu.
Jak používat chia semínka
Jak používat chia semínka
Chia semínka jsou drobná, bílá, šedá až černá, podobná máku. Jsou tzv. Superpotravinou, tedy téměř komplexní potravinou díky vysokému obsahu minerální…
Jak nám prospívá zázvor
Jak nám prospívá zázvor
Oddenek zázvoru lékařského má typickou pikantní chuť. Používáme ho nejen jako ingredienci při přípravě jídla, ale můžeme využít i jeho léčivé účinky.…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.