Přejít k hlavnímu obsahu

Jak provést kontrolu tiketu a výsledků Sportky od Sazky | rady

Jak provést kontrolu tiketu a výsledků Sportky od Sazky | rady

Jak provést kontrolu tiketu a výsledků Sportky od Sazky | rady. Pokud jsme nestihli tah Sportky od Sazky sledovat v televizi, kontrolu tiketu a výsledků Sportky, tažených čísel a výher lze provést na oficiálních internetových stránkách Sazky, v kterékoli trafice označené Sportkou nebo Sazkou a na teletextu. Novinkou v kontrole výsledků Sportky je mobilní aplikace Sazky, kterou si zdarma stáhnete do chytrého telefonu. Kromě kontroly výsledků a losovaných čísel aplikace umožňuje najít nejbližší sběrnu v okolí a proti webové verzi také ukládat a provádět kontrolu až 5 vsazených tiketů Sportky najednou.

Pokud jste si vsadili Sportku, ale nestihli jste slosování sledovat v televizi, nabízí se vám celá řada možností, jak zkontrolovat možnou výhru. Ve většině z nich nebudete muset ani vytáhnout paty z domu. Jak provést kontrolu tiketů Sportky od Sazky vám poradí náš následující článek.

1

Kontrola výsledků Sportky na webové stránce Sazky

Kontrolu výsledků Sportky, přehled tažených čísel, výher a počet výherců lze nejrychleji po aktuálním slosování v televizi provést pomocí oficiálních internetových stránek Sazky. Samozřejmě to vyžaduje připojení k internetu a počítač nebo mobilní telefon.

Nejen kontrolu výsledků Sportky, ale též přehled tažených čísel, výher a počet výherců nejrychleji zkontrolujete na webu Sazky – www.sazka.cz. Výsledky jsou zde k dispozici ihned po skončení slosování v televizi. Zvolíte zde datum slosování a zakliknete čísla z tiketu. Po stisknutí tlačítka „Zkontrolovat sázku“ se obratem dozvíte, jak jste byli při sázení úspěšní.

2

Kontrola výsledků Sportky pomocí teletextu

Také prostřednictvím teletextu si můžete prohlédnout aktuální tah čísel. Jedná se sice již o metodu, která se využívá zřídka, ale stále lze výsledné tahy sledovat hned poté, co si na televizi teletext zobrazíte. Nachází se na kanále ČT1 pod číslem 781.

3

Kontrola výsledků Sportky pomocí mobilní aplikace Sazky

V aplikaci Sazka si lze ověřit výsledky slosování všech her od Sazky, tzn. kromě Sportky i Šťastných 10, Euromiliony, Keno, Kostky nebo Kasička. V aplikaci Sazka si ověříte nejen výherní čísla Sportky, ale naleznete zde všechny druhy loterií včetně výsledků. Zároveň je možné vyhledat nejbližší sběrnu Sazky.

Používáte-li chytrý telefon (smartphone), navštivte internetové stránky Google Play nebo App Store a aplikaci si do telefonu stáhněte. Aplikace Sazky umožňuje kontrolu tiketů Sportky, lokalizaci nejbližší sběrny Sazky v okolí, zobrazování losovaných čísel, návod ke Sportce, nabízí různá upozornění, statistiky a novinky. Kromě rychlé a uživatelsky komfortní kontroly výsledků Sportky lze v aplikaci také ukládat a editovat oblíbené tikety.

Aplikaci si do svého telefonu stáhnete ve 3 jednoduchých krocích:

  • ze stránek www.sazka.cz si necháte na svůj telefon zaslat sms s odkazem na instalaci aplikace,
  • poté v nastavení telefonu potvrdíte v zabezpečení instalaci z neznámých zdrojů.

 

4

Kontrola šťastných čísel skrze webové online nástroje

Nejjednodušší variantou, jak si ověříte správnost čísel, je samozřejmě kontrola pomocí dalších online nástrojů. Na internetu se nachází mnoho portálů, na kterých lze losovaná čísla Sazky kontrolovat také.

Kontrolu tažených čísel si můžete ověřit na řadě loterijních a herních portálů. Postup je velmi podobný jako na oficiálním webu Sazky. Stačí zvolit datum slosování a zakliknout vsazená čísla. Obratem se dozvíte, zda se stáváte budoucím milionářem. Online aplikace má vždy podobu tabulky, ve které vyplníte příslušné datum a následně zvolená čísla do sloupků, ty jsou očíslované od jedné do deseti. Po potvrzení se vám ukáže, jestli jsou vámi zadaná čísla výherní, či nikoliv.

5

Kontrola tiketu a výsledků Sportky ve sběrně Sazky (trafice)

Zkontrolovat tiket Sportky lze samozřejmě standardně ve většině trafik v České republice (68 000 sběrných míst). V mnoha případech je to trafika, tiket vám zkontrolují též na poště, ve vybraných prodejnách na pokladně a sázkové kanceláři. Není podmínkou, abyste kontrolu tiketu uskutečňovali ve stejné trafice, ve které jste tiket zakoupili. Tiket předejte do rukou trafikantky nebo trafikanta a nechte si vystavit potvrzenku o případné výhře.

Můžete požádat o okamžité vyplacení výhry: O výplatu výhry se do částky 1 000 Kč můžete požádat na kterékoli sběrně provozující terminál Sazky. Vyplacení výher do částky 100 000 Kč můžete uplatnit také v kterékoli sběrně, ale jen za podmínky, že se na tom dohodnete s obsluhou terminálu. Do 350 000 Kč jen ve sběrnách Sazky, které takové výplaty umožňují nebo v sídle Sazky. S vyšší výhrou volejte Callcentrum SAZKA sázková kancelář, a.s.

6

Kontrola tiketu Sportky pomocí e-mailu

Časově zaneprázdněným sázkařům, kteří nechtějí, aby jim žádný výsledek losování Sportky neunikl, je vhodnou variantou přijímání výsledků a tažených čísel do e-mailové schránky. Na webové stránce www.sazka.cz zadejte svou e-mailovou adresu a Sazka se o zasílání výsledků na Váš e-mail již postará. Služba je samozřejmě bezplatná.

Tímto způsobem vám žádný výsledek losování Sportky neunikne. Tažená čísla vám budou zasílána zdarma a automaticky přímo do vaší emailové schránky. Jak na to? Na webu Sazka.cz si vytvoříte účet a v sekci Upozornění navolíte frekvenci zasílání informativních emailů.

Autor: redakce
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak snížit výdaje za potraviny
Jak snížit výdaje za potraviny
Jídlo je významnou položkou v rodinném rozpočtu. Tvrdí se, že na jídle by se šetřit nemělo, ale na druhou stranu, snížení nákladů za potraviny je nejs…
Jak si vsadit Sportku online?
Jak si vsadit Sportku online?
Od ledna roku 2017 bylo možné, pro sázkové  společnosti možnost získat licenci na provoz hazardních a loterijních her na internetu  pro občany České r…
Jak ušetřit peníze díky změně banky
Jak ušetřit peníze díky změně banky
Test časopisu dTest potvrdil, že mezi klienty bank je o možnosti změnit banku nízká informovanost. A i když jsou se svou bankou nespokojení a platí řa…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.