Přejít k hlavnímu obsahu

Jak provést kontrolu tiketu a výsledků Sportky od Sazky | rady

Jak provést kontrolu tiketu a výsledků Sportky od Sazky | rady. Pokud jsme nestihli tah Sportky od Sazky sledovat v televizi, kontrolu tiketu a výsledků Sportky, tažených čísel a výher lze provést na oficiálních internetových stránkách Sazky, v kterékoli trafice označené Sportkou nebo Sazkou a na teletextu. Novinkou v kontrole výsledků Sportky je mobilní aplikace Sazky, kterou si zdarma stáhnete do chytrého telefonu. Kromě kontroly výsledků a losovaných čísel aplikace umožňuje najít nejbližší sběrnu v okolí a proti webové verzi také ukládat a provádět kontrolu až 5 vsazených tiketů Sportky najednou.

1

Kontrola výsledků Sportky na webové stránce Sazky

Kontrolu výsledků Sportky, přehled tažených čísel, výher a počet výherců lze nejrychleji po aktuálním slosování v televizi provést pomocí oficiálních internetových stránek Sazky. Samozřejmě to vyžaduje připojení k internetu a počítač nebo mobilní telefon. Zadejte do prohlížeče adresu www.sazka.cz. Vyberte z nabídky tlačítko "Vyhráli jste ve Sportce nebo Šanci?" a ve formuláři označte křížkem čísla ze svého tiketu. Kontrolu výsledků tiketu spustíte kliknutím na tlačítko Zkontrolovat zadaný tiket.

2

Kontrola výsledků Sportky pomocí teletextu

Také prostřednictvím teletextu si můžete prohlédnout aktuální tah čísel. Jedná se sice již o metodu, která se využívá zřídka, ale stále lze výsledné tahy sledovat hned poté, co si na televizi teletext zobrazíte.

3

Kontrola výsledků Sportky pomocí mobilní aplikace Sazky

V aplikaci Sazka si lze ověřit výsledky slosování všech her od Sazky, tzn. kromě Sportky i Šťastných 10, Euromiliony, Keno, Kostky nebo Kasička. Používáte-li chytrý telefon (smartphone), navštivte internetové stránky Google Play nebo App Store a aplikaci si do telefonu stáhněte. Aplikace Sazky umožňuje kontrolu tiketů Sportky, lokalizaci nejbližší sběrny Sazky v okolí, zobrazování losovaných čísel, návod ke Sportce, nabízí různá upozornění, statistiky a novinky. Kromě rychlé a uživatelsky komfortní kontroly výsledků Sportky lze v aplikaci také ukládat a editovat oblíbené tikety.

4

Kontrola šťastných čísel skrze online nástroje

Nejjednodušší variantou, jak si ověříte správnost čísel, je samozřejmě kontrola pomocí dalších online nástrojů. Na internetu se nachází mnoho portálů, na kterých lze losovaná čísla Sazky kontrolovat také. Online aplikace má vždy podobu tabulky, ve které vyplníte příslušné datum a následně zvolená čísla do sloupků, ty jsou očíslované od jedné do deseti. Po potvrzení se vám ukáže, jestli jsou vámi zadaná čísla výherní, či nikoliv.

5

Kontrola tiketu a výsledků Sportky ve sběrně Sazky (trafice)

Zkontrolovat tiket Sportky lze samozřejmě standardně ve většině trafik v České republice (68 000 sběrných míst). Není podmínkou, abyste kontrolu tiketu uskutečňovali ve stejné trafice, ve které jste tiket zakoupili. Tiket předejte do rukou trafikantky nebo trafikanta a nechte si vystavit potvrzenku o případné výhře. Můžete požádat o okamžité vyplacení výhry: O výplatu výhry se do částky 1 000 Kč můžete požádat na kterékoli sběrně provozující terminál Sazky. Vyplacení výher do částky 100 000 Kč můžete uplatnit také v kterékoli sběrně, ale jen za podmínky, že se na tom dohodnete s obsluhou terminálu. Do 350 000 Kč jen ve sběrnách Sazky, které takové výplaty umožňují nebo v sídle Sazky. S vyšší výhrou volejte Callcentrum SAZKA sázková kancelář, a.s., tel.: 266 121 266, kde si domluvíte postup předání výhry.

6

Kontrola tiketu Sportky pomocí e-mailu

Časově zaneprázdněným sázkařům, kteří nechtějí, aby jim žádný výsledek losování Sportky neunikl, je vhodnou variantou přijímání výsledků a tažených čísel do e-mailové schránky. Na webové stránce www.sazka.cz zadejte svou e-mailovou adresu a Sazka se o zasílání výsledků na Váš e-mail již postará. Služba je samozřejmě bezplatná.

Autor: chorche
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak si vsadit Sportku online?
Od ledna roku 2017 bylo možné, pro sázkové  společnosti možnost získat licenci na provoz hazardních a loterijních her na internetu  pro občany České r…
Jak vyhrát ve Sportce
Sledujete aktuální výsledky Sportky a po kontrole tiketu se výhra stále nedostavuje? Sázení na šťastná čísla ve Sportce skýtá šanci vyhrát lákavé část…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.