Přejít k hlavnímu obsahu

Jak se odlišuje 3D vánoční stromek od klasického umělého stromečku?

05. Duben 2024
vánoční stromeček mojvianocnystromcek.sk

Ozdobený vánoční stromeček k sobě přitahuje obdiv a nadšenou pozornost. Není divu – vhodně zvolené dekorace dělají zázraky, i z nehezkého stromku dokážou vytvořit umělecké dílo, na které můžete být hrdí.

Pod nablýskaným zevnějškem se však častokrát ukrývá jen shluk povislých větviček a další větší či menší nedokonalosti. Nebaví vás už tyto nedostatky maskovat? Nahraďte starý stromeček, který už má nejlepší časy za sebou, modernější variantou.

Není stromek jako stromek

Umělých vánočních stromků různých druhů a velikostí najdete na trhu nejen v předvánočním období tolik, že si z nich vyberete bez ohledu na to, jaké máte požadavky. Při výběru byste měli věnovat pozornost nejen jejich vzhledu, ale i kvalitě zpracování. Pokud je pro vás důležitá cenová dostupnost, bude pro vás skvělou volbou tradiční umělý stromeček z PVC. Tento materiál je vysoce odolný, a tak ploché 2D jehličí během svátků ze stromku neopadá. 

 Záleží vám především na elegantním a přirozeném vzhledu stromečku? V tom případě zvolte jako hlavní dominantu vaší vánoční výzdoby 3D vánoční stromek. Jeho svěžest, ideální tvar, barva i pichlavé jehličí působí tak realisticky, že jen stěží uvěříte, že se nejedná o živý stromek. Zatímco jeho vnější větvičky jsou třírozměrné, ty uvnitř, které jej opticky zahušťují, mají klasický plochý dvourozměrný tvar.

umělý vánoční stromek mojvianocnystromcek.sk

Proč zvolit 3D vánoční stromek

Kromě věrného vzezření na 3D stromečcích oceníte i jejich nenáročnou údržbu, odolnost a dlouhou životnost. 3D jehličí je vyrobené z polyetylénu a neopadává ani při neustálém skládání a rozkládání, a tak se z krásy tohoto stromečku budete těšit několik desetiletí. 

I když je nádherný i jednoduchý 3D stromek, můžete zvolit i variantu se zabudovanými LED světýlky. Další možností je stromeček se zasněženými větvičkami. Jeho bílá barva je úžasným podkladem pro jakoukoliv barevnou kombinaci, a tak při zdobení můžete klidně popustit uzdu své fantazii. 

 

Autor: redakce
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

vánoční skřítek
Kdo jsou vánoční skřítci?
Vánoce jsou výjimečným časem v roce, na který se těší jak děti, tak dospělí, a proto ho chtějí slavnostně oslavit. Přípravy na toto událost zahrnují m…
skříň dekor mramor
Jak použít mramor v obývacím pokoji?
Mramor se v architektonickém světě využívá už po staletí. Čím dál častěji se s ním setkáváme i v moderních interiérech, takže se přirozeně nabízí otáz…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.