Přejít k hlavnímu obsahu

Jak si vyrobit trička s vlastním potiskem?

30. Březen 2021

Ne každý se spokojí s nabídkou triček a dalších druhů oblečení z klasických obchodů. V nich jsou k dostání sériově vyráběné produkty, které často nejsou zrovna originální. Chcete-li nosit trička s vlastním potiskem, máte několik možností.

Tvorba potisků triček svépomocí není pro každého

Šikovní kutilové si potisk triček provedou svépomocí. Potřebujete k tomu vhodné barvivo, šablonu a pár další nezbytných pomůcek. Problémem bývá špatná kvalita, zejména však krátká životnost podomácku vytvořených potisků. Vlastní potisk textilu tak není nejlepší volbou, ba dokonce možná ani ne tou nejlevnější, neboť už jen samotný nákup potřebných věcí k tomu, abyste si trička mohli ozdobit vlastními motivy, stojí nemalé množství finančních prostředků. Efektivnějším řešením je obrátit se na zkušené odborníky, kteří mají k dispozici moderních technologie a prostředky, především potřeby pro sítotisk.

Potisk triček s využitím sítotisku

Sítotisk je velmi efektivní metodou v případě, že si chcete nechat vytvořit vlastní potisk textilu. Merch na zakázku se zpravidla vyplatí už od poměrně malého množství kusů, rozhodně je pak více kvalitní nežli domácí výroba triček s vlastními potisky. Sítotisk od profesionálů se dá využít třeba také v okamžiku, kdy pro svoji společnost potřebujete speciální firemní textil, na němž budou loga a charakteristické prvky vaší firmy.

Výše uvedená forma se dá považovat za ekologický tisk, pokud se používají barvy bez různých umělých rozpouštědel, pouze na vodní bázi. Využije-li se k tomu ještě fairtrade textil, máte možnost si zajistit perfektní a originální trička s potiskem, v nichž v davu určitě vyniknete.

U koho si nechat vyrobit trička s potiskem?

V rámci výroby triček s vlastním potiskem od externí firmy potřebujete jen dodat patřičný motiv, barevné provedení, případně další parametry. O zbytek se vám již postarají grafici a tiskaři. Obrátit se lze kupříkladu na MatesArt. Tato společnost realizuje potisk triček sítotiskem na zakázku, přičemž používá organické a k přírodě šetrné prostředky, díky nimž se výrazně eliminuje vznik odpadů. Potisky realizuje na fairtrade textil z organické bavlny. Kromě toho u firmy zakoupíte veškeré potřeby pro sítotisk- emulze, korýtka, stěrky apod.

Návod obsahuje komerční sdělení.

Autor: redakce
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak vybrat dámské plavky | tipy
Jak vybrat dámské plavky | tipy. Nastává léto, s tím související čas dovolených a výběr plavek nabývá na aktuálnosti. Plavky jsou rovnocenná součást v…
Jak správně pečovat o brýle
Jak správně pečovat o brýle | rady a tipy. Ať už brýle sluneční nebo dioptrické, oba druhy si zaslouží, abychom s nimi zacházeli co nejlépe. Jen tak d…
Jak vybrat správnou velikost oblečení
Nakupování oblečení je zejména pro muže doslova za trest. Ovšem ani mnohé dámy se nedomnívají, že je tato aktivita za odměnu. Zdržuje od práce a když…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.