Přejít k hlavnímu obsahu

Jak si vytvořit vlastní webové stránky ve 3 krocích

05. Červen 2019

Ať už je Vaším cílem podělit se o inspiraci s ostatními, nebo se prosadit mezi konkurencí ve svém oboru podnikání, mohou Vám k tomu dopomoct vlastní webové stránky. Jejich založení může být velice snadné. Zvládnete to sami ve 3 krocích, aniž byste potřebovali pomoc programátora.

Co je potřeba

A jak na to? Velmi jednoduše.

1

Platforma pro tvorbu webových stránek

Velice jednoduchá a uživatelsky přívětivá platforma pro tvorbu webových stránek www.webnode.cz zajišťuje vytvoření webové adresy spolu s hostingem na jednom místě a zdarma. V pár jednotlivých krocích se zaregistrujete, vyberete si typ webových stránek, které chcete tvořit – osobní blog, firemní prezentaci, anebo e-shop. Při registraci budete muset uvést název webu, váš e-mail a heslo. Po vyplnění těchto údajů klikněte na „Registrovat a vytvořit nový web“.

2

Vzhled webové prezentace

V dalším kroku zvolte šablonu - vzhled Vaší prezentace. Na webnode.cz je vám k dispozici několika typů šablon, které nejlépe podtrhnout váš styl a obsah stránek. Jednotlivé sekce lze upravovat a přepracovávat, změnit velikosti obrázků i písmen, stejně tak i font. Vybírat můžete ze všech nabízených šablon bez ohledu na jejich pojmenování či zařazení. Jediným důležitým faktorem je, aby daná šablona odpovídala struktuře, barevnosti a vkusu vašeho webu.

3

Editor

Po vytvoření stránek se Vám spustí editor a vy se můžete pustit do snadného plnění webových stránek obsahem. Pokud nemáte k dispozici vlastní obrázky, vyberte si z nabízené fotogalerie.  Díky jednoduchému editoru zvládne vlastní webové stránky založit a následně i spravovat opravdu i úplný začátečník. Stačí mít jen základní znalosti používání počítače a připojení k internetu. Celý systém se tak dá přirovnat k online prezentaci, kdy si postupnými kroky tvoříte obsah podle vlastních představ. Pak stačí stisknout publikovat a máte hotovo.

4

Klientský servis

Při tvorbě vlastních webových stránek přes Webnode oceníte profesionální přístup. V případě potřeby se můžete kdykoliv obrátit na podporu v lokálním jazyce. Klientský servis vám pomůže s jakýmkoli problémem. [Video] Pro lepší představu o vytvoření vlastních webových stránek vám pomůže také následující video:

Návod obsahuje komerční sdělení.

Autor: Anonym
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Hledáte netradiční dárek pro tátu?
Vybíráte dárek pro tátu, ale nevíte si rady, jaký dárek vybrat? Když se táty zeptáte, jaký dárek by si přál, odpoví, že všechno má a že nic nepotřebuj…
Koupit repasovaný notebook se vyplatí
Počítač má doma už skoro každý. Někdo ho používá ke hraní, jiní si s jeho prostřednictvím shánějí přes internet různé druhy informací, další zase potř…
Jak vybírat notebooky?
Počítače jsou součástí našeho života, a i když s nimi nepracujete, slouží k běžnému dennímu užívání. Máme v nich potřebné dokumenty, fotografie, videa…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.