Přejít k hlavnímu obsahu

Jak topit v zimě, abyste byli s výhřevností otopu plně spokojeni?

12. Únor 2023
Jak topit v zimě, abyste byli s výhřevností otopu plně spokojeni?

Také už jste se zařadili k lidem, kteří mají doma krbová kamna, krb nebo rovnou velký kotel na tuhá paliva? Někdo si zmíněné vybavení koupil před X lety, protože se chtěl kochat pohledem do hořícího skutečného ohně, někdo takto přitápěl v období, kdy nebylo potřeba topit hlavním způsobem topení. Spousta lidí si ale koupila krbová kamna nebo kotel v posledních letech, kdy velmi stouply ceny energií.

Kvalitní a cenově dostupné pelety na topení

K dostání jsou dřevěné pelety na topení, které je radost skladovat. Potěší vás i vynikající výhřevnost paliva. Velmi rychle se dají použít a fungují „na první dobrou“. Ti, kdo vyzkoušeli s nimi topit, jsou vždy velmi spokojení. Oceňují je i lidé v seniorském věku nebo ti, kteří mají potíže s pohybovým aparátem. Díky peletám vám odpadne fyzicky náročná práce, která vás jinak s dřevem na otop čeká. Zatopíte ihned kdykoli potřebujete, to vše za skvělou cenu. Teplo v celém domě zajistí vysoká výhřevnost pelet.

Jak topit v zimě, abyste byli s výhřevností otopu plně spokojeni?

Víte, co tvoří dřevěné pelety na topení? Jde o výrobek z lisovaných dřevěných pilin. Jedná se tedy o ekologické palivo, které je velmi moderní a zajišťuje naprosto komfortní způsob topení.

Co se týče použití pelet z pilin, můžete je použít v kotlích, které jsou k tomu přímo určeny. Jejich předností je i nízký obsah popela. Ten lze navíc použít jako zahradní hnojivo.

Stejně tak ho můžete přimíchat do kompostu.

Jak topit v zimě, abyste byli s výhřevností otopu plně spokojeni?

Kde koupit kvalitní a levné dřevěné pelety?

Na webových stránkách rvf.eu najdete dřevěné pelety, které jsou vyráběny precizním způsobem díky mnohaleté praxi s výrobou i prodejem, logistikou. K výrobě se používají kvalitní smrkové piliny, bez příměsi kůry a chemických pojiv. Jde tedy o BIO pelety.

Některé dřevěné pelety jsou právě teď na rvf.eu v akci i slevou ve výši 20 %. Pojďte se podívat a vyberte si takové, které vám budou plně vyhovovat.

Autor: redakce
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak snížit výdaje za plyn | rady
Jak snížit výdaje za plyn | rady
Jak snížit výdaje za plyn | rady. V době, kdy jsou naše peněženky státem drancovány, snažíme se ochránit každou korunku. Největší každoroční můrou býv…
Jak vyrobit domácí mycí prášek do myčky
Jak vyrobit domácí mycí prášek do myčky
Komerční přípravky na mytí nádobí v myčce jsou poměrně drahé a navíc obsahují látky škodlivé pro životní prostředí. Ty ekologické jsou pak ještě dražš…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.