Přejít k hlavnímu obsahu

Jak udělat vánoční bramborový salát | recept

23. Prosinec 2022

Recept na vánoční bramborový salát. Šéfkuchař Michal Nikodém se podělil o svůj recept na vánoční bramborový salát s majonézou. Zároveň prozradil tipy a triky, jak tradiční vánoční bramborový salát s majonézou Hellmann's vylepšit. Přípravu vánočního bramborového salátu můžeme začít třeba tím, že místo klasických vajec, použijeme vajíčka křepelčí. Vylepšit chuť vánočního bramborového salátu můžeme i dalšími triky. Podívejte se na videorecept a připravte podle něj krok za krokem vánoční bramborový salát, na kterém si opravdu pochutnáte. Dobrou chuť!

Co je potřeba

500 g brambor, 1 menší jablko, 100 g parmské šunky, 5 křepelčích vajíček, 1 malá cibule šalotka, 80 g cukrového hrášku, 80 g mrkve, 50 g celeru, 50 g petrželového kořenu, 3 kyselé okurky, Sůl, Pepř, Hnědý cukr dle chuti , Citronová šťáva, 2 lžíce majonézy Hellmann´s light, 1 lžíce Hellmann’s Dijonnaise

Tipy

Aby si zelenina zachovala krásnou barvu a zůstala křupavá, zblanšírujte ji – po krátkém povaření ji rychle zchlaďte ve vodě s ledem.

Autor: chorche
Hodnocení

Diskuze k videu

Další zajímavé články

Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.