Přejít k hlavnímu obsahu

Jak vybrat herní konzoli | rady

Jak vybrat herní konzoli | rady. Herní konzole jsou velmi oblíbené vymoženosti, kterých mohou hráči využívat. Jejich pořizovací náklady jsou obvykle vysoké a podle toho se orientuje i jejich výběr. Nejčastěji je nakupují rodiče svým dětem, ovšem bohužel ne vždy znají všechny možnosti každé z herních platforem. Možnosti jsou zde velmi široké, a je proto třeba dbát na to, jestli je to opravdu konzole, po které toužíte, na trhu je jich totiž mnoho. Jak vybrat herní konzoli?

1

1. Playstation

Herní zařízení SONY Playstation je jedním z nejrozšířenějších. Konzole se zde vybírají podle verze, poslední verzí je Playstation 3, tak by i výběr konzole měl být orientován podle toho, jak uživatel disponuje penězi a podle toho, jaké jsou jeho požadavky. Kapacita těchto konzolí může být i 500 Stejně tak SONY PSP nabízí hry specifické pro své produkty. Jedná se o skvělou volbu, která už ovšem tolik nezaujme.

2. XBOX 360

Společně s Playstationem je to jedna z nejpopulárnějších konzolí, která je ovšem od Microsoftu. Hráčům se nabízí velmi výkonné procesory, s obvykle 3 jádry a frekvencí kolem 3Ghz a více. Velkou výhodou je kompatibilita obrovského množství her a velmi skladné rozměry. Jsou zde senzory pro jednoduché ovládání a velká kapacita.

3. Nintendo Wii

Pokud hledáte nejlepší konzoli, tak si vyberte právě Nintendo Wii, nabízí totiž nejzábavnější způsob hraní her. Uživatel zde nepoužívá pouze jeden ovladač, ale může jich být celá řada a ovládání různých her je unikátní. Hráč má nejreálnější ztotožnění se samotnou hrou. Nintendo obsahuje vysoce kvalitní senzory, díky kterým, lze hrát s ovladačem golf, tennis, kuželky aj. Snadno lze také simulovat bojové hry, střílení ze zbraně a další. Ovladačů je obrovské množství a výhodou je také to, že uživatele tato platforma nikdy neomrzí.

4. Android konzole

Pro operační systém Android se před několika lety začaly vyrábět herní konzole, které se snaží nabídnout stejné i lepší ovládání, než nabízí Playstation a XBOX. Máte zde jednu nespornou výhodu a to v tom, že nejste omezeni výrobcem, jako v předchozích možnostech. Lze si vybrat všelijaké ovladače a také máte k dispozici největší množství her, které je několikrát větší než u Nintenda, Playstationu a XBOXu dohromady. Hry vycházejí každý den nové. U této technologie se také provádějí neustálé inovace, tak lze každý rok zakoupit mnoho dalších konzolí. Dokonce i ceny jsou obvykle velmi příznivé.

Autor: chorche
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak správně meditovat | rady a tipy
Jak správně meditovat | rady a tipy. Meditace by se v dnešní době měla stát nedílnou součástí dne. Tato technika vám mimo jiné pomůže vyrovnat sv…
Jak vybrat robotický vysavač | tipy
Jak vybrat robotický vysavač | tipy. Robotický vysavač je výmysl 21. století, jehož existenci nejvíce ocení hospodyňky a všichni ti, kdo chtějí mít za…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.