Přejít k hlavnímu obsahu

Jak vybrat stavební firmu

Výběr stavební firmy je jednou z nejméně oblíbených činností. Je tomu tak především proto, že stavba domu, přístavby, či čehokoliv jiného, je většinou velkou investicí a bojíme se, aby ta investice vyšla podle našich požadavků. Výběru stavební firmy se obávat nemusíte, stačí se držet základních pravidel a neuděláte chybu. Pokud již máte nějaké stavební zkušenosti, tak jsou to kladné body pro vás, pokud zatím ne, tak pro vás bude výběr stavební firmy důležitou zkušeností. Jak tedy správně vybrat stavební firmu?

Diskuze k článku

Eliska74 (neověřeno) | St, 10/26/2016 - 14:24

Skvělé tipy. My před pár dny dokončili stavbu s http://www.ddnk.cz/ a jsme moc spokojení. Dům je podle našich představ, rozpočet byl dodržen a ještě nám zajistili extrémně výhodnou hypotéku. Určitě bych si na vašem místě alespoň domluvila bezplatnou schůzku, vše vám vysvětlí a propočítají a aspoň je posoudíte sami. :)

Hana (neověřeno) | Út, 11/29/2016 - 20:49

Souhlasím s Eliškou. Firma http://www.ddnk.cz/ je opravdu profesionální a mně nezbývá nic jiného, než ji dporučit dál!!! Klobou dolů.

Přidat komentář

Další zajímavé články

Potřebujete větší auto pro převážení věcí? Potom může být dobrou volbou právě dodávka. A protože pořizovací cena nové dodávky není příliš nízká, je vh…
Zjistili jste, že i na povinném ručení můžete ušetřit a rádi byste přešli k jiné pojišťovně? A nejlépe co nejjednodušeji? Prozradíme vám, jak postupov…