Přejít k hlavnímu obsahu

Jak vypadat přitažlivě a hezky? Proměnu zvládne každá žena

09. Březen 2023
Jak vypadat přitažlivě a hezky? Proměnu zvládne každá žena

Která z žen by si nepřála být pro svého muže přitažlivá, žádoucí, sexy, líbit se mu při všech příležitostech, na nichž záleží, ale i při každodenním běžném životě? Je to možné, a to bez zásahů jakýchkoli lékařů z oboru plastické chirurgie. Základem je mít slušivě ostříhané vlasy, nebo je umět upravit do hezkého účesu, a k tomu pár doplňků navíc, které dodají vzhledu ten správný šmrnc. Každá žena by je měla mít doma…

Jemně se naličte

Kromě účesu, který je na první pohled vidět, je důležitý i vhled naší tváře. Ať už jste právě na mateřské dovolené a spánku vám chybí, nebo je vám 50 a užíváte si skvělé roky vašeho života, zakryjte kruhy pod očima a případné nedokonalosti pleti. Pomůže vám make-up nebo malý korektor. Pečlivě vyberte barvu dle roční doby. V zimě světlejší, v létě mírně opálenou.

K líčení by neměla chybět určitě řasenka pro bohaté a dlouhé řasy, tužka na úpravu obočí a jemná rtěnka, která dodá rtům plnost a zdravou barvu. Rtěnku můžete použít i na vytvoření „zdravíčka“ na tvářích, ovšem s barvou to nepřežeňte.

Jiskru vám dodají šperky

Únavu z vaší tváře pomůže vyhnat správný typ šperků. Je dobré nosit takové, které se třpytí. Pokud máte dojem, že toto umí všechny šperky, není tomu tak. Jiskru do oka vám dodají např. náušnice s čirým kamenem, který se díky správnému broušení při každém pohybu hlavy zatřpytí. Každá žena s náušnicemi s lesklým kamenem vypadá mlaději, živěji, veseleji. Pokud vám takové chybí, jistě si je kupte.

Slušivá barva oblečení

Velký vliv na vzhled má i barva oblečení. Můžete mít na sobě nádherné šaty, které vám ovšem barevně nebudou slušet, a nikdy v nich nebudete tak krásná, jako v těch, které s barvou vaší pleti souzní. A naopak, i obyčejné tričko, jehož barva podtrhuje vaši krásu, z vás udělá sexy ženu. Většině žen sluší námořnická modř, tmavě zelená, černá a vínově červená. Nebojte se ale ani růžové ve správném odstínu dle vaší pleti. I žena s rudými vlasy může najít správný typ růžové, která jí sluší. Ta bude ovšem vždy nádherná v barvách jako jsou zmíněná temně zelená, také hnědá nebo smetanová.

Být sexy neznamená utrácet majlant za vzhled. Stačí naučit se decentně líčit, mít slušivý účes a oblečení, které nám pomáhá podtrhnout krásu postavy správným střihem.

Autor: redakce
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak stylově nosit dámský bomber?
Jak stylově nosit dámský bomber?
Pokud se zajímáte o módu, určitě jste si všimli, že je v posledních letech velmi módní kratší bundička, která sluší všem ženám, jež mají viditelný pas…
Jak správně tvarovat obočí
Jak správně tvarovat obočí
Jak správně tvarovat obočí | rady a tipy. Jednou je v módě obočí tenké jako nitka, pak zase hodně tvarované nebo hustší. Módní trendy nejsou to j…
Jak vypadat štíhlejší | rady
Jak vypadat štíhlejší | rady
Jak vypadat štíhlejší | rady. Trápí vás nějaká kila navíc? A necítíte se kvůli nim dobře? Maskovat se do příliš volných věcí, není zrovna tím nejlepší…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.