Přejít k hlavnímu obsahu

Jak vyřídit půjčku přes mobilní telefon

10. Srpen 2018

Ovládání počítače a chytrého telefonu patří dnes k absolutním standardům. Tento fakt si uvědomují i zprostředkovatelé finančních produktů, proto se pomalu ustupuje od kontaktu klient – finanční poradce. Zájemce o půjčku si totiž může snadno na internetu ověřit, jak si která finanční instituce stojí a jaký produkt pro něj bude nejvýhodnější. Sepsání žádosti je pak už hračka, kterou snadno zvládne rychle přes mobilní telefon.

 

1

Také se vám stává, že ačkoliv můžete doma snadno použít notebook či počítač, raději sáhnete po chytrém telefonu? Důvod je prostý, máte ho hned po ruce, většinou stále zapnutý, jste na něj zvyklí, protože ho používáte téměř každou chvilku, co to jde. Data jsou dnes za hubičku, takže žádný problém.

2

Tento fakt si uvědomují i finanční instituce nabízející půjčky. Snaží se maximálně přizpůsobit klientovým potřebám, vnímají nutnost zrychlení procesu vyřízení úvěru, protože, jak je známo, čas jsou peníze. Půjčky online mají oproti běžným úvěrům zprostředkovaným přes finanční poradce jednu nespornou výhodu, která je vyžadována čím dál častěji, a to je rychlost. Tak jak si dnes snadno klient rezervuje například lístky do kina nebo objedná a zaplatí novou pračku, sjedná si i půjčku.

3

Nebankovní instituce nabízející půjčky ihned na účet inzerují rychlost doručení peněz do hodiny od uzavření půjčky. Nová Razdva půjčka je ještě rychlejší, peníze na účtu klient bude mít již po 15 minutách od schválení úvěru. A to vše jen s pomocí telefonu a třeba cestou pro svoji vysněnou televizi, na niž má již delší dobu zálusk.

4

Rychlost, jednoduchost, transparentnost, z pohodlí domova, to jsou klíčová hesla online půjček, která se budou vzhledem k čím dál větší nutnosti skloňovat ve všech pádech. O lidský kontakt však klient nepřijde, pokud o to bude stát. Vždy mu je k dispozici telefonní linka, na niž se může v nesnázích obrátit a kde mu pracovníci zákaznické linky poskytnou informace, které bude potřebovat.

Návod obsahuje komerční sdělení.

Autor: Anonym
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak snížit výdaje za potraviny
Jídlo je významnou položkou v rodinném rozpočtu. Tvrdí se, že na jídle by se šetřit nemělo, ale na druhou stranu, snížení nákladů za potraviny je nejs…
Návod na to, jak získat půjčku
Získat půjčku není tak problematickým úkonem, jak se zprvu může zdát. Nebankovní půjčka nebo online půjčka a její vyřízení pro vás může být procházkou…
Jak darovat investiční zlato
Zlato představuje komoditu, která symbolizuje bohatství. Nejde o pouhé pohádky, které vyprávějí o soli a zlatě. Existují totiž hmatatelné důkazy o tom…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.