Přejít k hlavnímu obsahu

Jak vytvořit perníkový domeček na Velikonoce

Jak vytvořit perníkový domeček na Velikonoce | video. Velikonoce jsou svátky jara. K těmto svátkům neodmyslitelně patří také dekorace. Mezi oblíbené dekorace patří perníkové chaloupky. Vytvořte si perníkovou chaloupku a zapojte do tvoření děti a rodinu. Výrobě perníkové chaloupky předchází upečení jednotlivých perníkových dílů. Šablonu pro tvorbu jednotlivých dílů perníkové chaloupky naleznete pod videem. Dále sdílíme recept na výrobu jak samotných perníčků, tak i bílkové polevy na zdobení. Dále pod videem naleznete postup, jak udělat perníkové těsto a upéct perníčky. Šablonu, videonávod a recepty pro Vás vytvořila paní Jana Melas Pullmanová. Video jak vytvořit perníkový domeček sdílíme s jejím svolením z YouTube kanálu paní Pullmanové iKitka.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Další zajímavé články

Jak upéct velikonoční perníčky
Jak upéct velikonoční perníčky | recept. Na velikonoční svátky bývá zvykem pečení perníkových zvířátek a vajíček, aby bylo čím obdarovat koledník…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.