Přejít k hlavnímu obsahu

Jak začít obchodovat binární opce?

01. Září 2018
Jak začít obchodovat binární opce?

Binární opce jsou jedním z druhů obchodování na burze a skvělým finančním nástrojem pro vydělávání peněz na internetu. Jedná se o relativně „mladý“ druh. Největší výhodou binárních opcí je bezesporu jednoduchost a to, že si to může zkusit opravdu každý. U většiny druhů obchodování potřebujete velký základní kapitál, abyste vůbec mohli začít, tady to tak není, stačí malý základní kapitál. A jak tedy začít binární opce obchodovat? To vám popíši v těchto pár krocích.

Co je potřeba

Dalo by se říci, že se jedná o takový poslední krok před skutečným obchodováním. Před tímto vším vás budou čekat týdny vzdělávání a zjišťování, jak to celé funguje. Existují i tzv. demo účty, kde si svoje obchodní strategie testujete. Nemůžete se pustit do samotného, reálného obchodování, když o binárních opcích nic nevíte. I zde je riziko, jako v každém druhu obchodování, to si musíte uvědomit.

1

Výběr společnosti pro obchodování (brokera) Kdo je broker? Broker je společnost, u které obchodníci uskutečňují svoje obchody. Každý broker má svojí obchodní platformu, s pomocí které my obchodníci obchodujeme. Existuje opravdu velké množství brokerů a každý vám nabídne něco maličko jiného. Otázka, na kterou se zeptáte asi jako první je, u jakého brokera je nejlepší si založit obchodní účet? Zde jsou 4 faktory, které jsou velice důležité při výběru toho správného brokera:

  • Jak velké výhry/výplaty (% profit) za každý vítězný obchod broker nabízí?
  • Je broker v českém jazyce? (pokud neumíte anglicky, je to pro vás důležité)
  • Jaká je minimální výše vkladu a velikost jednoho obchodu?
  • Je broker regulovaný? (To je velice důležité)

Maličko si ještě dané body rozebereme. Výplaty od brokerů, tedy % profit, se většinou pohybuje okolo 80% vaší vsazené částky. Pokud například investujete $100, vrátí se vám $180. Pokud neumíte anglicky, měli byste si vybrat brokera, který má českou podporu. Takový broker je například broker broker TopOption. Minimální výše vkladu se u každého brokera liší, nějaký broker má minimální vklad $100 a nějaký $200. Velikost jednoho obchodu se také u každého brokera liší, někde je to $10 a někde $20, vždy záleží na brokerovi. Jsou brokeři, kteří vám nabídnou možnost obchodovat již od $1. Co to znamená, jestli je broker regulovaný? Pokud je broker regulovaný, například od regulačního orgánu CySec, nemusíme se bát o svoje peníze, které leží na našem obchodním účtu. Brokerů je opravdu hodně, abychom vám usnadnili výběr, tak zde je seznam všech doporučených brokerů.

2

Založení obchodní účtu Druhá věc, kterou musíte udělat, je založit si obchodní účet u brokera, kterého jste si vybrali. Po kliknutí na otevřít účet, se vám zobrazí formulář s nutnými pro založení obchodního účtu. Tyto údaje vyplníte a budete pokračovat. Celé vám to zabere asi minutu. Zde na obrázku můžete vidět, jak to vypadá.

Zde vyplníte údaje, které jsou potřeba a budete pokračovat.

Po dokončení celkové registrace, nám zbývá poslední věc a tou je vloži si peníze na obchodní účet. Poznámka pro výběr peněz: Všichni brokeři, kteří jsou regulovaní regulačním úřadem CySEC požadují po obchodnících, aby před podáním žádosti o vybrání finančních prostředků zaslali dokumenty potvrzující jejich totožnost. Mezi tyto dokumenty patří například fotka občanského průkazu, faktura za plyn, elektriku, nebo telefon. Může být i fotka kreditní karty (se zakrytými údaji). Možná vám to přijde zvláštní, ale tato praktika je zcela běžná a není nutné se ničeho bát. Dělá se to proto, že každý obchodník musí být starší 18 let. Pro vklad je taky třeba použít kartu, která je na stejné jméno. Fotka faktury, nebo výpis z banky je pak vyžadován z důvodu potvrzení adresy bydliště. Není se čeho bát, sám jsem si zakládal několik obchodních účtu a nikdy jsem neměl žádný problém. Nějaký broker to po vás bude chtít už při zakládání účtu a nějaký až při samotném výběru peněz.
3

Vložení peněz na účet U každého brokera se vklad provádí malinko odlišně, ale vesměs je to více méně stejné. Hned po registraci nás systém sám přihlásí do nově vytvořeného účtu a přesměruje na stránku, kde můžeme vložit peníze. Vybereme jednu z platebních možností, vyplníme formulář, stiskneme tlačítko vklad a počkáme, až se nám peníze přičtou na účet. Pokud používáte platební kartu, je přípis peněz instantní. Zde můžete vidět, jak vypadá formulář na vložení peněz.

4

Můžeme začít obchodovat Nyní konečně můžete začít obchodovat binární opce. Stav svého konta si můžete zkontrolovat v pravém horním rohu, kde uvidíte svůj zůstatek.

Teď už vám nic nebrání v tom začít obchodovat, tak jak jste se to učili pomocí demo účtu. Malá poznámka na závěr. Obchodování binárních opcí je rizikové, stejně jako každý jiný druh obchodování, to si musíte vždy uvědomit. Obrázky, které jsem zde použil, byly pouze ilustrační. Přeji hodně štěstí v obchodování a doufám, že vám tento návod, jak začít obchodovat binární opce pomohl!

Tipy

[Video] Jak se registrovat v TopOption a provést vklad? Podívejte se na instruktážní video. Zjistíte, jak je proces registrace a vkladu jednoduchý a přesný:

Autor: chiquita
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak použít strategii BERSI Scalp?
Jak použít strategii BERSI Scalp?
BERSI Scalp je strategie pro obchodování binárních opcí, vytvořena jedním z nejznámějších českých opčních obchodníků,  Štěpánem Petřivým. Byla vytvoře…
Jak vybrat spořící účet | rady
Jak vybrat spořící účet | rady
Jak vybrat spořící účet | rady. ING konto spořící účet, Axa spořící účet, Air Bank spořící účet, spořící účet Wüstenrot, ČSOB spořící účet nebo spoříc…
Jak se pojistit do zahraničí | rady
Jak se pojistit do zahraničí | rady
Jak se pojistit do zahraničí | rady. Češi během dovolené rádi cestují a poznávají nové místa. Ať už je to letní dovolená u moře, lyžování v Alpách, eu…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.