Přejít k hlavnímu obsahu

Nezapomenutelný dárek pro vaše blízké? Vyřešte jej raz dva

09. Říjen 2023
Nezapomenutelný dárek pro vaše blízké? Vyřešte jej raz dva

Neustálé vymýšlení darů k narozeninám, Vánocům, svátkům, výročím i dalším příležitostem není ničím jednoduchým. Každý z nás v průběhu roku obdaruje rovnou několik lidí, přičemž nápady postupem času velmi rychle ubývají. Nevíte si momentálně rady, ale i přesto chcete někomu vykouzlit úsměv na tváři?

Jedinečný nápad

Nezáleží na tom, jestli je oslavenec v pubertálním věku, mladý dospělý, člověk středních let, či se zrovna chystáte potěšit své rodiče v důchodu, vsaďte na originální řešení v podobě připomínky společných zážitků. Základem všeho je nalezení vhodné fotografie, jež vyvolá kýženou citovou odezvu.

Tu lze následně použít na tričko, hrníček, deku, ručník nebo puzzle, přičemž velmi zajímavou volbou je i klíčenka s fotkou. Daný předmět totiž všichni nosíme neustále při sobě, a tak si v jakékoliv situaci můžeme připomenout pěkné chvíle s našimi blízkými. Určitě není nutné se stresovat s výrobou svépomocí, jelikož lze vše zařídit během několika málo kliknutí myši. Jak na to?

Nezapomenutelný dárek pro vaše blízké? Vyřešte jej raz dva
Nezapomenutelný dárek pro vaše blízké? Vyřešte jej raz dva

Získejte inspiraci

Celé kouzlo spočívá v navštívení internetových stránek pod odkazem wanapix.cz, kde se dočkáte ohromného množství nejrůznějších předmětů, které si lze přizpůsobit podle svého gusta. Stačí si zvolit ideální položku, rozkliknout si ji a otevřít nabídku pod ikonkou „PŘIZPŮSOBIT“. Ihned se před vámi objeví jednoduché prostředí, v jehož rámci nahrajete fotografie a napíšete svůj vlastní text.

Celý proces zabere pouhých několik málo minut a po jeho dokončení si vyberete preferovaný způsob dopravy. Pořídíte-li si zboží v hodnotě vyšší než 1249 Kč, potěší vás doručení zcela zdarma. Podívejte se sami a dejte si záležet, jelikož přece jen chcete vyvolat pozitivní emoce v lidech, na nichž vám záleží. Nebojte se experimentovat, protože fantazii se meze nekladou.

Tipy

Jste firma a hledáte vhodný dárek nebo reklamní předměty pro zákazníky? Pak se obraťte na společnost GOMproduction, která nabízí výrobu reklamních předmětů pro firmy již od 1000 kusů přímo v Asii. Společnost GOMproduction vše zařídí a produkty budou vyrobeny přímo pro vás, bez dalšího prostředníka.

 

Autor: redakce
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak zabalit láhev jako dárek | tipy
Jak zabalit láhev jako dárek | tipy
Jak zabalit láhev jako dárek | tipy. Jak zabalit láhev jako dárek? Je jedno k jaké příležitosti se rozhodnete darovat láhev, i její zabalení by mělo b…
Jak vyrobit dárkovou mašli | návod
Jak vyrobit dárkovou mašli | návod
Jak vyrobit dárkovou mašli | návod. Na co zbytečně utrácet spoustu peněz v papírnictvích za drahé stuhy, které se nám kolikrát ještě při stahování roz…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.