Přejít k hlavnímu obsahu

Jak nejlépe vytřít podlahu, abyste byli s výsledkem plně spokojeni?

27. Únor 2023
Jak nejlépe vytřít podlahu, abyste byli s výsledkem plně spokojeni?

Aby byla vaše podlaha čistá, lesklá a bez šmouh, je potřeba o ni správně pečovat. Samozřejmě s ohledem na to, zda se jedná o podlahu dřevěnou, betonovou, je na ní položena plovoucí podlaha, dlažba nebo koberec. Pokud jde o vytírání klasických podlah, které mohou přijít do kontaktu s vodou a šetrným čisticím prostředkem, zde je pár tipů, co vám vytírání značně zpříjemní.

Účinná dezinfekce na podlahy

V dnešní době se dá koupit účinná, ale přesto ekologická dezinfekce na podlahy, která vás zbaví virů, baterií i případných plísní. Má navíc velmi příjemnou vůni, snesou ji i vaši domácí mazlíčci a děti naprosto bez úhony. Právě takové najdete na eshop.ecoliquid.eu.

K nejprodávanějším patří ECOLIQUIDÁTOR, univerzální čisticí a dezinfekční prostředek o objemu 10 l. Stojí jen 329 Kč, je bezoplachový, může přijít do kontaktu s potravinami, hodí se i pro dezinfekci pitné vody a bazénů a voní hezky po pomerančích.

Mop s kbelíkem, k němuž se nemusíte ohýbat

Dezinfekce na povrchy není jediným, co vás usnadní práci. Ať už máte zdravá záda a klouby, nebo ne, je skvělé mít kbelík s funkcí odstředění mopu. Nemusíte se vody vůbec dotýkat, ohýbat se ke kbelíku, vše uděláte rychle a snadno.

Teplá voda je základ

Aby šla nečistota i mastnota lépe z podlahy dolů, je dobré používat teplou vodu. Nemusí být vřelá, ale horká je účinnější.

Otevřete okno nebo dveře

V uzavřeném prostoru schne podlaha poměrně dlouho a hrozí, že se vám po ní dříve či později někdo projde a způsobí stopy. Aby byla zem co nejdříve suchá, jednoduše otevřete okno či dveře. Nedělejte ovšem průvan, abyste neonemocněli.

Se správnými, účinnými dezinfekčními prostředky se zbavíte všech nečistot i virů a baterií během jednoho mytí. Podívejte se na webové stránky eshop.ecoliquid.eu a vyberte si vše, co doma nebo ve firmě potřebujete.

Autor: redakce
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak si vybrat paní na úklid | tipy
Jak si vybrat paní na úklid | tipy
Jak si vybrat paní na úklid | tipy. Úklid může být v mnoha případech problematický, obzvláště když máme velkou rodinu a velmi málo času. Velmi populár…
Jak si vybrat instalatéra v Praze
Jak si vybrat instalatéra v Praze
Jestliže se vám ucpe toaleta, protože do ní vaše milá ratolest hodí hračku, nebo potřebujete vyměnit bojler, kterým denně ohříváte vodu, budete zřejmě…
Jak na úklid oken a žaluzií
Okna v domácnosti myjeme zpravidla několikrát do roka. Snad všichni je ale myjeme před Vánocemi a na jaře. Snad bychom bez čistých oken tyto krásné sv…
Jak na vánoční úklid | praktické rady
Jak na vánoční úklid | praktické rady
Příprava na Vánoce se neobejde bez vánočního úklidu, kterému většinou věnujeme větší péči. Všichni to známe, že během roku na některé práce prostě nez…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.