Přejít k hlavnímu obsahu

Jak se připojit k Facebooku nebo Twitteru bez prohlížeče | rady

Jak se připojit k Facebooku nebo Twitteru bez prohlížeče | rady. Do Facebooku nebo Twitteru se můžete připojit, aniž byste na svém počítači museli spustit internetový prohlížeč (Mozilla Firefox nebo Internet Explorer). Stačí mít šikovnou aplikaci, která to dokáže. Do svých účtů na sociálních sítích nebo komunikačních kanálů se tak budete moct připojit z jednoho místa. Na internetu nalezneme desítky aplikací, které umožňují připojit se do sociálních sítí jako je Facebook nebo Twitter, aniž bychom museli otevírat prohlížeč. Příkladem je klient TweetDeck, který dokonce můžeme používat v iPhonu. TweetDeck je poskytován zdarma. TweetDeck patří k nejpopulárnějším aplikacím na světě pro odesílání tweetů do Twitteru, od roku 2009 umožňuje vstupovat také do Facebooku.

Diskuze k článku

Přidat komentář

aga kolorz (neověřeno) | St, 01/06/2016 - 20:44

maš mie na pozad cítim na rty on právej tibor žívot vyspat stebou stravit noc dooprávdy fanuzak tibor na tvaz agi .

Další zajímavé články

Jak si změnit vzhled Facebooku | rady
Jak si změnit vzhled Facebooku | rady. Zdá se vám prostředí Facebooku už okoukané? Oživte si Facebook novým vzhledem. Pokud užíváte prohlížeč Mozilla…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.