Přejít k hlavnímu obsahu

Jak si vytrhat obočí | rady

Jak si vytrhat obočí | rady. Špatně vytrhané obočí může vytvořit velmi nepřirozený výraz obličeje a přidat tváři léta. Kvůli perfektnímu tvaru ale můžete zamířit za kosmetičkou. Důležité je znát správné proporce a držet se přirozeného vzhledu. Jak si vytrhat obočí krok za krokem v mém jednoduchém návodu. Naučte se správně vytrhat obočí, abyste vypadala přirozeně.

Co je potřeba

pinzeta
tužka či štětec

1

Určit správný tvar obočí je trochu matematika. Existuje ale snadná pomůcka. Přiložte tužku ke chřípí rovně podél celého nosu a vnitřního koutku oka. Tam by obočí mělo začínat. Konec obočí určíte tak, že přiložíte tužku ke vnějšímu koutku a chřípí nosu a protáhnete pomyslnou čáru. Takto jste si určili délku obočí. Tvar obočí by měl vycházet z toho, který vám na obličeji vykreslila příroda. Obočí nikdy nemá kulatý nebo rovný tvar, tvoří spíše nepravidelný oblouk.

2

Naplánujte si vytrhávání chloupků z obočí na večer, aby měla pokožka čas se vzpamatovat. V opačném případě by mohla být pokožka obočí opuchlá a rudá.

3

Vytrhávejte si z obočí jenom ty chloupky, které jsou mimo hlavní linku. Současný trend je husté přirozené obočí. Vypněte kůži mezi prsty a trhejte chloupky po jejich směru. Použijte ostrou pinzetu. Po vytrhnutí chloupku u obočí můžete kůži přetřít kostkou ledu.

Pro vylepšení vzhledu můžete použít tužku na obočí. Vybírejte jenom přesnou barvu svého obočí. Tužkou „pročešte“ celé obočí, dostane tak hustší a jednolitý ráz.

Autor: chiquita
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak si nalepit umělé řasy | rady
Jak si nalepit umělé řasy | rady. Mít make-up jako hvězda červeného koberce nemusí být otázkou velké spousty peněz a poradního sboru vizážistů. Stačí…
Jak používat kulmu na řasy | rady
Jak používat kulmu na řasy | rady. Krásné oči s dlouhými řasami jsou snem snad každé ženy. Právě oči jsou totiž jedním z nejdůležitějších míst, kam se…
Jak se správně nalíčit
V každodenním vzhledu bychom líčení neměly přehánět, navečer se ale můžeme bez obav nalíčit silněji. Ukážeme si, jak zvýraznit své oči a jak mít krásn…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.