Přejít k hlavnímu obsahu

Jak správně zhubnout? Get Fit Online dohlédne na to, abyste dosáhli svých cílů.

03. Srpen 2021
Jak správně zhubnout? Get Fit Online dohlédne na to, abyste dosáhli svých cílů.

Také jste si na letošní rok dali předsevzetí, že tentokrát už opravdu zhubnete, jenže leden se již chýlí ke svému konci a vaše váha neklesá? Možná děláte něco špatně. Poradíme vám jak zahájit boj s nadbytečnými kily.

 

Co je potřeba

Ochota nechat si poradit

1

Nejste na to sami

Mnoho lidí si myslí, že dieta znamená neustálé odříkání si a hladovění, takže v rámci hubnutí ničí svůj organismus striktními nárazovými hladovkami. Jiní by rádi dodržovali správný, celkově vyvážený jídelníček, neví však, co a v jakém množství by měli jíst, aby dosáhli kýženého výsledku. Na tuto otázku neexistuje univerzální odpověď, protože každý člověk je unikát a vyžaduje individuální přístup. Proto se tým odborníků na výživu a fitness rozhodl vytvořit jedinečný projekt Get Fit Online, který je šitý uživatelům na míru. Bez velkých nároků na čas či peníze se zde dozvíte, jaká cesta je pro vás ta pravá. Chcete zhubnout? Vyzkoušejte tuto netradiční možnost zdarma, sami uvidíte, zda pro vás bude optimální.

2

Jak to funguje

Get Fit Online vám pomůže dostat se do kondice, aniž byste museli platit drahého trenéra či výživového poradce. Zázraky samozřejmě čekat nemůžete, za pozitivními změnami v životním stylu musí stát v prvé řadě vaše vlastní úsilí a motivace. Tento program vám pouze poskytne komplexní návod, jak se dostat do kondice. Stačí jen registrovat se na stránce Get Fit Online a vybrat si jeden z nabízených programů Hubnutí/Kondička, k nimž brzy přibude i Zbavení se stresu. Dále si vyplníte jednoduchý dotazník a ten se pak stane měřítkem, dle kterého vám odborníci doporučí konkrétní postup. Program zahrnuje jak jídelníček s přesně uvedenou gramáží, tak cvičební videa určená přímo pro vás a řadu dalších rad, tipů a zajímavostí. Sami si vyberete, jestli chcete lehčí nebo těžší cviky a pestrý, nebo ekonomický jídelníček. Abyste si mohli jídlo zodpovědně připravit, dostanete každých 5 dní seznam potřebných surovin, s nímž vyrazíte na nákup. Pokud vám některé jídlo opravdu nebude vyhovovat, dostane se vám doporučení na alternativu.

Tipy

Chcete hubnout zdravě? Není žádná ostuda přiznat, že na to sami nestačíte, proto se bez obav poraďte s odborníkem, nechte si vypracovat jídelníčky na míru a poradit se cvičením. Uvidíte, jak se zlepší vaše motivace i výsledky.


Autor: Anonym
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak a čím si zpomalujeme metabolismus
Jak a čím si zpomalujeme metabolismus
Metabolismus je látková přeměna. Díky působení enzymů dochází v těle k přeměně látkové a energetické. Metabolismus zahrnuje výstavbu nových životně dů…
Jak správně kousat potravu
Jak správně kousat potravu
Jídlo pijte, tekutiny kousejte. Tak zní zlaté pravidlo zpracování potravy v ústech. Správné kousání totiž nastartuje trávicí proces, připraví žaludek…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.