Přejít k hlavnímu obsahu

Jak vybrat ten pravý vánoční dárek | tipy a nápady

Jak vybrat ten pravý vánoční dárek | tipy a nápady

Jak vybrat ten pravý vánoční dárek | tipy a nápady. Většina z nás si každoročně dává předsevzetí, že příští rok nenechá vybírání vánočního dárku na poslední chvíli, ale věnuje tomu čas daleko před Vánocemi, aby si mohl v předvánoční době vychutnat klid a pohodu. Ale kdo to nakonec dokáže? Muži i ženy často přemýšlejí, jak vybrat ten pravý vánoční dárek pro své blízké. Zkuste tyhle vánoční tipy.

1

Z průzkumů vyplývá, že například přes internet nakupují dárky více muži, ale také nechávají výběr a zakoupení dárku na poslední chvíli. Kupování vánočního dárku přes internet má však svá úskalí v tom, že se může protáhnout doručovací doba přes Vánoce.

2

Při nákupu oblečení a bot k Vánocům dávejte pozor, z jaké země výrobek pochází, neboť číslování se nemusí shodovat s českým.

3

Vedle užitečných předmětů do domácnosti nebo pro koníčka blízké osoby jsou dobrými tipy na originální dárky, jako je například dárek v podobě zážitku. V takovém případě věnujete své blízké osobě nevšední zážitek, na který bude ještě dlouho vzpomínat. Může to být například poukaz na vyhlídkový let letadlem nebo balónem. V takovém případě je ovšem třeba odhadnout povahu a přání člověka, abyste mu nezpůsobili místo radosti spíše stres. Pro toho, kdo má strach z výšek, by takový zážitek asi nebyl tím pravým vánočním dárkem, ze kterého by měl radost.

4

Pro toho, kdo má sedavé zaměstnání a málo příležitostí k pohybu, může být dobrým vánočním dárkem poukaz do wellness studia nebo podobného zařízení.

5

Potěšit můžete i poukazem pro dva například k víkendovému pobytu v lázních.

6

K originálním vánočním dárkům patří i zboží z obchodů s ptákovinami. Můžete potěšit různými drobnůstkami do bytu, stolními hrami nebo sexy doplňky.

7

Pro muže bývá dobrým nápadem přehrávač, fotoaparát nebo herní konzole, neboť chlapi jsou ve své podstatě stále malými kluky.

8

Ženu vždy potěší kromě materiálních dárků nějaký zážitek. Může to být poukaz do kosmetického salonu, do masážního studia nebo ke kadeřníkovi.

Autor: chorche
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak vybírat dárky k Vánocům | tipy
Jak vybírat dárky k Vánocům | tipy
Jak vybírat dárky k Vánocům | tipy. Trápíte se každý rok, co svým blízkým na Vánoce koupit? Pokud jste jedni z těch, kteří dárky kupují každý rok 23.1…