Přejít k hlavnímu obsahu

Kdy a proč začít užívat kolagen?

28. Duben 2023
Kdy a proč začít užívat kolagen?

Jakmile se začnete přibližovat třicátému roku života, můžete na sobě začít spatřovat celou řadu změn. Vaše vlasy mohou být mnohem jemnější, na obličeji jsou patrné první vrásky a často si můžete povšimnout také zvýšené lámavosti nehtů. Co s tím? Řešením může být pravidelné užívání kolagenu. S přibývajícím věkem se totiž jeho tvorba v těle začne zpomalovat a vy kvůli tomu můžete pozorovat změny na své tělesné schránce.

Vyzkoušejte intenzivní kolagenovou kúru

Pokud chcete mít opět krásné, husté a lesklé vlasy, elastickou a hydratovanou pleť a pevné nehty, naordinujte si kolagenovou kúru. Kolagenová kúra spočívá v tom, že po dobu tří měsíců budete denně užívat kolagen. Abyste jeho vstřebání podpořili, součástí kúry je také vitamín C. Během dodržování této kúry bude do vašeho těla doplněn chybějící kolagen a vy tak spatříte, že vaše pleť je opět vypnutější a jemné vrásky vyhlazenější.

Kolagen pomáhá při rekonvalescenci

Máte čerstvě po nepříjemném úrazu? I v tomto případě je vhodné do svého jídelníčku zařadit kolagen ve formě doplňků stravy. Kolagen totiž pomáhá s posílením pohybového aparátu, má pozitivní vliv na regeneraci svalových tkání a pomáhá také při hojení jizev.

Využijte výhodné nabídky

Nemáte-li s užíváním kolagenu doposud žádné zkušenosti, nebojte se mu dát šanci. Většinou lze využít sleva na kolagen a větší balení si tak můžete nakoupit mnohem výhodněji. 100% přírodní kolagen bez dalších přísad, aromat a příchutí je vhodným doplňkem stravy pro každého, kdo na sobě pociťuje změny spojené s úbytkem přirozeného kolagenu v těle.

Vyzkoušejte kolagenovou kúru a opět si užívejte krásných vlasů, pevných nehtů, hydratované pokožky a pohybu bez bolesti. Nezapomínejte samozřejmě na to, že se jedná pouze o doplněk stravy a jeho správné fungování podpoříte dostatkem pohybu a pestrou stravou.

Autor: redakce
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak se zbavit lámavosti nehtů | rady
Jak se zbavit lámavosti nehtů | rady
Jak se zbavit lámavosti nehtů | rady. Jsou to především ženy a dívky, které maximálně dbají na svůj zevnějšek. Není to však pouze vzhled jejich obliče…
Jak udělat domácí opalovací olej
Jak udělat domácí opalovací olej
Jak udělat domácí opalovací olej | rady a tipy. Nedůvěřujete chemickým látkám v opalovacích krémech? Hledáte přírodní a jednoduchý způsob jak se ochrá…
Jak a čím si zpomalujeme metabolismus
Jak a čím si zpomalujeme metabolismus
Metabolismus je látková přeměna. Díky působení enzymů dochází v těle k přeměně látkové a energetické. Metabolismus zahrnuje výstavbu nových životně dů…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.