Přejít k hlavnímu obsahu

Jak na seznam svatebních darů

Jak na seznam svatebních darů

Váš velký den se blíží a začínáte řešit praktické záležitosti ohledně svatby? Začínají se vás přátelé a rodina vyptávat, jaké svatební dary by se vám líbily? Poradíme vám jak si ušetřit spoustu času a jak jednoduše vytvořit on-line seznam svatebních darů.

Co je potřeba

čas
ochota nechat si poradit

1

Jak si říct o svatební dary?

V dnešní době už asi nikoho ani nenapadne, aby vypisoval seznam svatebních darů ručně, nebo aby svá přání sděloval jednotlivým členům rodiny zvlášť. Riziko, že se sejdou 3 stejné dary by bylo příliš vysoké. Stejně tak je zbytečné ustanovovat správce darů, nebo jejich rezervaci dělat osobně. Každodenní aktualizace rezervací na webu a související je také zbytečně pracná.

Online seznam svatebních darů na Tomikup.cz si vytvoříte během pár minut. Abyste měli jistotu že dostanete přesně to, po čem toužíte, máte možnost specifikovat detailní popis, nahrát obrázek a pro jistotu také odkaz na eShop. Rezervace darů je otázkou minuty je garancí toho, že dostanete každý dárek jenom jednou. Pokud nechcete, rezervace neuvidíte, takže o překvapení nepřijdete.
 

Zvolte si vlastní design svatebního seznamu darů:

Zvolte si vlastní design svatebního seznamu darů

Výhody online svatebního seznamu jsou nasnadě:

  • Seznam snadno rozešlete emailem, odsdílíte na Facebooku, případně vložíte na své svatební webové stránky.
  • Seznam darů můžete průběžně upravovat i po jeho odsdílení.
  • Rezervaci darů zvládne i vaše babička. (případně jí pomůže kdokoliv jiný)
2

Jak si říct o peníze místo svatebních darů?

Žijete spolu už nějakou dobu, domácnost máte vybavenou a žádné svatební dary si nepřejete? Počítejte s tím, že někteří lidé jednoduše trvají na hmotném daru jako památce.

Máte tedy dvě možnosti:

  1. Nechat dary na jejich invenci a riskovat nepraktické křišťálové sošky, které nesmíte vyhodit.
  2. Anebo vymyslet alespoň pár darů, které přidáte na Tomikup jako inspiraci. Do popisku seznamu pak můžete přidat vtipnou prosbu o peníze.
     

Řekněte si o peníze pomocí svatební listiny:

Řekněte si o peníze pomocí svatební listiny

Přejete si peníze na rekonstrukci bydlení? Pak nejspíš přesně víte co si za ně pořídíte. Přidejte na svatební seznam cihly, okna, střešní krytinu a další potřebné vybavení. Díky možnosti dokonalé specifikace máte jistotu, že dostanete přesně ten model, který plánujete koupit.

Doufáme že s praktickou záležitostí, jakou je seznam svatebních darů jsem vám dostatečně pomohli, takže se můžete plně věnovat dalším nezbytným záležitostem kolem veselky.

Držíme palce s přípravami a přejeme dokonalou svatbu i dokonalé manželství!

TOMIKUP je jednoduchá aplikace, do které si můžete ihned zapisovat svá přání a sdílet je s rodinou. Zapište si své nápady na skvělé dárky pro přátele jakmile vás napadnou a inspirujte se.

 

Autor: Anonym
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak vybrat svatební dar | tipy
Jak vybrat svatební dar | tipy
Jak vybrat svatební dar | tipy. Vybrat svatební dar bylo vždycky těžké. Dnes, kdy navíc lidé ve většině případů spolu již dávno bydlí, jsou tradiční s…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.