Přejít k hlavnímu obsahu

Jak připravit ratatouille (ratatuj) | recept

17. Srpen 2012

Ratatouille (ratatuj) je originální francouzské jídlo, jehož základem je zelenina. Pro přípravu ratatouille (ratatuj) můžete použít téměř jakoukoli zeleninu, tradičně K základním ingrediencím pro ratatouille patří rajčata, česnek, cibule, cukety, lilek, papriky a koření - nejlépe bazalka, majoránka a tymián. Připravte si výborné ratatouille (ratatuj) s klobásou chorizo. Jak na to? Příprava je více než snadná. Cibuli nakrájejte na kostičky, klobásu na kolečka a omažte. Přidáme posekaný česnek a cibuli, chvíli smažíme a nakonec přidáme zeleninu nakrájenou an větší kostky. Přidáme bujón, rajčata a posekané bylinky. A francouzské ratatouille (ratatuj) je na světě! Ratatouille je jednoduché, chutné a rychlé. Můžete podávat jako přílohu k jídlům nebo s pečivem. Dobrou chuť!

Varování

Videorecept obsahuje reklamu na produkty značky Knorr.

Autor: chorche
Hodnocení

Diskuze k videu

Další zajímavé články

Jak udělat bešamelovou omáčku | recept
Jak udělat bešamelovou omáčku | recept
Jak udělat bešamelovou omáčku | recept. Bešamel je světlá základní omáčka. Jde o tradiční specialitu především francouzské kuchyně. Tvoří základ mnoha…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.