Přejít k hlavnímu obsahu

Jak vybrat dobrou kadeřnici

05. Červenec 2019

Jak vybrat dobrou kadeřnici | rady a tipy. Přemýšlíte o tom, že změníte barvu vlasů nebo jejich sestřih? Ne každá žena má kamarádku, která vezme do ruky nůžky a vykouzlí vám na hlavě nový, nádherný účes. Proto nezbývá než navštívit kadeřnictví, kde nám vyjdou vstříc. Jak ale vybrat to vhodné?

1

Aby vlasy byly skutečně naší ozdobou, je nutné udržovat je v perfektní kondici. Zjistěte si proto, než se objednáte ke kadeřnici, zda používá skutečně kvalitní kosmetiku a zda je její vybavení na profesionální úrovni.

2

O prostředí kadeřnického salonu hodně napoví i fotografie, které se dají najít na internetu. Zjistěte, kde sídlí, a také jaká je provozní doba, aby vám to vyhovovalo.

Vynikající jsou i osobní reference od kamarádky, příbuzné nebo kolegyně z práce.

Profesionální přístup poznáte i podle toho, že kadeřnický salón, který proslul nádhernými plesovými a svatebními účesy, se výborně zhostí i mnohem jednoduššího střihu, protože každý zákazník je pro ně důležitý.

3

Pokud máte jasnou představu, jak má účes vypadat, ale kadeřnice vám nechce vyhovět, protože na určitý sestřih není zvyklá, zkuste zajít ke konkurenci.

Jestliže vám ale zkušená kadeřnice nedoporučí vysněný účes, protože mu neodpovídá délka a kvalita vlasů, případně poskytne jiné odborné vysvětlení, zjistěte, co by podle ní bylo vhodné. Skutečně profesionální přístup spočívá v tom, že kadeřnice umí poradit, ale nevnucuje svůj názor.

4

Drahé kadeřnictví nerovná se automaticky špičkové kadeřnictví. Hodně záleží na tom, zda jde o studio v centru velkého města nebo malou provozovnu v menším městečku na periferii.

5

U kadeřnice bychom se měli cítit volně a svobodně, protože jí svěřujeme do péče naše vlasy. Jestliže nemáte příjemný pocit, kadeřnictví vám připadá zanedbané nebo odhalíte jiné nedostatky, navštivte raději jiné místo.

Zatím žádné komentáře. Buďte první!

Další zajímavé články

Černé tečky na obličeji nejsou nic neobvyklého, ostatně tento kosmetický problém je doménou nejen něžného pohlaví, ale trápí i mnohé muže. Černá tečka…
Jak zmírnit bolest zubu | rady a tipy. K nejhorším bolestem patří bolest zubu. Jen málokdo se může pochlubit tím, že ji nikdy nezažil. Ačkol…
Jak bojovat proti akné přírodní cestou | rady a tipy. Akné trápí velkou většinu dospívajících a v některých případech také část dospělých. Pokud se ch…