Přejít k hlavnímu obsahu

Jak vybrat jazykový kurz na míru svým potřebám aneb kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem

Jak vybrat jazykový kurz na míru svým potřebám aneb kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem

Zda je náhoda nebo přirozený vývoj věci, že se toto pořekadlo dostává čím dál snáze do našich podvědomí, toť otázka. Pravdou však je, že na vzdělání záleží a kdo má svůj život rád, měl by se o vývoj jeho kvality starat rád a dobrovolně. Cestujeme, odjíždíme za prací, komunikujeme přes internet – pak potřebujeme najít společnou řeč.

Co je potřeba

Kdo nemá patřičné základy z povinné vzdělávací výuky, musí si poradit na vlastní pěst. Možností je spousta a je nutno pečlivě zvážit, do jakých rukou své po vědomostech lačnící mozky svěříme, abychom do nich nalili nejen cílené množství, ale i tolik kýženou kvalitu.

1

Komplexní služby ve vzdělávání

Pokud prahneme opravdu po přístupu, který nás naučí nejvíce, velmi dobré jméno na trhu má Jazyková škola Praha. Se svými kurzy je nám k dispozici v centru na Václavském náměstí a svým zákazníkům pomáhá ve zdokonalování jazykových dovedností již od roku 2001.

Tato přední škola je specialistou na:

  • jazykové kurzy,
  • kurzy v zahraničí,
  • prodej jazykových učebnic,
  • překlady a tlumočení.

Za 15 let zkušeností s kurzy angličtiny získala škola mnoho spokojených klientů, o čemž vypovídá řada referencí od významných firem, které dnes již navazují spolupráci zcela automaticky. Pokaždé, když se vyskytne příležitost využití jazykového vzdělání, ať už jde o individuální výuku, nebo specializované firemní semináře, cíl a záměr jsou vždy jasné.

2

Skupinové jazykové vzdělávání pro každého

Pro všechny úrovně od úplných začátečníků až po pokročilé se jazykové kurzy Praha snaží nabídnout přesnou odpověď na všechny otázky. Pod vedením kvalifikovaných českých i zahraničních lektorů se tempo i náplň kurzu plynule přizpůsobuje potřebám a nárokům skupiny tak, aby se jazykové znalosti rozšiřovaly přirozeně a pochopitelně.

Institut jazykového vzdělávání v centru Prahy má jednu z největších nabídek vyučovaných jazyků, takže svým požadavkem zde nikoho nezaskočíte. Možná ani pokud máte tak vysoké cíle, že byste se rádi vzdělali v komunikaci s mimozemskou civilizací.

Institut jazykového vzdělávání je přední jazyková škola v Praze. Institut byl založen v roce 2001 a nabízí komplexní služby v oblasti jazykového vzdělávání. Z nabídky produktů si vybere opravdu každý. Dobré jméno Institutu jazykového vzdělávání vychází z dlouholetých zkušeností, vysoké profesionality a kvality poskytovaných služeb. Více informací se dozvíte na webových stránkách IJV.
Autor: chiquita
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak nevzdat studium cizího jazyka | rady
Jak nevzdat studium cizího jazyka | rady
Jak nevzdat studium cizího jazyka | rady. Také patříte k falešným začátečníkům, kteří pořád dokola začínají se studiem cizího jazyka, ale bez val…
Jak správně držet příbor
Jak správně držet příbor
Jak správně držet příbor | návod. Jak na správné držení příboru? Zdálo by se, že je to základní věc, kterou jsme se všichni učili už ve školce. Pravdo…
Jak správně vybrat kimono?
Jak správně vybrat kimono?
Kimono je tradiční oděv, bez kterého se neobejde žádný zápasník bojových umění, ať už se jedná o judo, karate, taekwondo nebo jiný sport. Jak ale vybr…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.