Přejít k hlavnímu obsahu

Reklama

JakTak.cz – efektivní nástroj pro propagaci a ovlivňování spotřebitelského chování

JakTak.cz je unikátní česká poradenská služba umožňující publikovat, sdílet a diskutovat praktické zkušenosti. Web pomáhá návštěvníkům řešit problémy, před kterými se ve svém životě ocitají. Rady, návody a postupy využívá na 300 000 absolutně unikátních uživatelů Více o webu JakTak.cz. Objevili totiž způsob, jak úspěšně plánovat a dokončit řadu více či méně náročných úkolů. Posláním webu je poradit, usnadnit práci a povzbudit k úspěchu. A to se nám daří skvěle!

Jak využít web komerčně?

V konceptu webu využíváme americký model how-to webu lokalizovaný do českého prostředí. Tím vznikla jedinečná rostoucí platforma, v níž zadavatelé efektivně a nenásilně ovlivňují spotřebitelské chování. Typickými návštěvníky tohoto prostředí jsou česky a slovensky hovořící ženy a muži ve věku 25–65+ let, konzumenti praktických rad a doporučení, podle kterých se rozhodují při nákupu. Zadavatelé skrze názorná doporučení a rady zvyšují poptávku po svých výrobcích a službách. Úspěšně působí na nové a upevňují vztahy se současnými zákazníky.

  • Komerční článek

Kvalitně zpracovaný PR článek cíleně oslovuje spotřebitele, působí na jejich emoce a ovlivňuje jejich názor a rozhodování před nákupem nebo využívání nové či zavedené služby. Komerční sdělení má charakter návodu, v němž zadavatel poskytuje užitečnou radu, postup. Součástí PR článku jsou fotografie, u textu publikujeme logo, krátký popis a 2-3 odkazy na webové stránky.

Ukázka:

 Jak vybrat správný gril | zásady správného grilování

Jak vybrat sprchový kout

 Jak co nejlépe vybrat zářivky | 4 tipy

Cena za umístění Vašeho textu: 2.500 Kč bez DPH | neomezeně. Cena za redakční přípravu: 450 Kč za 1 NS bez DPH.

  • Videoreklama

Obrázek někdy řekne více než 1000 slov. Moderní interaktivní formou propagace Vašich produktů oslovíte cíleně uživatele, kterým představíte svůj výrobek či službu. Přesvědčte je, že právě Vaše produkty jsou nejlepší a vysvětlete jim přednosti Vašeho řešení audiovizuálně. Umožněn product placement.

Cena za umístění Vašeho videa na web: 2.500 Kč bez DPH | neomezeně. Redakční příprava videa není z naší strany zajištěna.

Ceník platný od 1. ledna 2022. V případě vašeho zájmu o reklamu na serveru JakTak.cz, ceník a slevy nás neváhejte kontaktovat: Kontakt

Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.