Jak si vybrat dámské boty, které jsou in

Boty vždy tvořily velmi důležitou součást ženského šatníku, bohužel stále často podceňovanou. Boty přitom na nohou nosíme většinu dne. Ale je prakticky jedno, zda je to dámská obuv, pánská obuv či obuv pro děti. Nejdůležitější je, aby boty byly pohodlné a kvalitní. Kromě toho však nepodceňujte ani jejich design. Ten by měl korespondovat se stylem oblečení, a také se současnými módními trendy. Jak si ale takové dámské boty, které jsou in, vybrat?

5
Průměr: 5 (1x)
Váš hlas: Není
Lehké
1001 - 5000 Kč
30 minut a více
Jak si vybrat dámské boty, které jsou in

1

Módní dámská obuv se v jistých bodech vybírá stejně jako kterékoli jiné boty. K základním zásadám při výběru bot patří změření si délky nohy (ta se měří ve stoje přímo na chodidle). Boty si pak vybírejte cca o 10 mm větší.

Jak si vybrat dámské boty, které jsou in

2

Víte, že ženy mají více různých tvarů chodidel než muži? To ale také znamená, že ženy mají mnohem složitější výběr dámských bot. Nezkoušejte proto pouze jednu, ale obě dvě boty.

Jak si vybrat dámské boty, které jsou in

3

Vybírejte si boty podle účelu. Společenská obuv je určena pro krátkodobé nošení v interiéru. Vycházková obuv je určena zejména pro chůzi v exteriéru (po místních komunikacích), ale také i v místnostech. Sportovní obuv používáme ke sportování přesně podle typu sportu, k jakému byla obuv určena. Rekreační obuv se používá při sportovně rekreačních příležitostech a vycházkách.

Jak si vybrat dámské boty, které jsou in

4

Boty zkoušejte ideálně v době pozdního odpoledne. Proč? V té době jsou nohy po celodenní námaze lehce oteklé, což představuje tzv. maximální velikost, s níž se můžete vyhnout tomu, aby vás nové boty v budoucnu tlačily.

5

Rozmyslete si, zda budete nosit boty bez ponožek či punčocháčů anebo naopak (i to totiž rozhoduje o pohodlí).

6

Lodičky na vysokém podpatku musí na noze doopravdy sedět. Bota vás nesmí nikde škrtit a nesmí být ani volná. Chůze by se pak velmi záhy proměnila v peklo.

7

Pozor na jehlové podpatky, mohou být totiž pekelně ošemetné. Dovolit si je může pouze ten, kdo má chůzi na podpatcích vskutku zvládnutou.

8

Dámská obuv podléhá módním trendům daleko rychleji než u pánů. Jestli máte rádi módu, zajímají vás módní trendy a chcete zůstat prostě v obraze, aktuální informace o novinkách naleznete například na webu Rejnokobuv.cz anebo na Facebooku.

Prodej Rejnok obuvi online - to je více než 6000 modelů bot různých značek - Ecco, Rieker, Gabor, Skechers, Tamaris, Marco Tozzi, Salamander, Birkis, Camel Active a další. Vyberte si pohodlnou a módní obuv v e-shopu Rejnok, nechte si doručit obuv až domů, možnost do 30 dní obuv zdarma vrátit.

Komentáře

Přidat komentář

Obsah tohoto pole je skrytý a nebude veřejně zobrazen.
 
 Jak vybrat školní batoh
Již brzy to vypukne! Ani jsme se nenadáli a dva měsíce prázdnin uběhly jako voda a před námi je další školní rok....
 Jak vypěstovat špenát
O špenátu se toho namluvilo a napsalo mnoho. Jednu dobu byl špenát vynášen do nebe a později zas naopak, zadupáván a...
 Jak udělat bramborovou polévku s houbami | recept
Jednoduchý recept: Bramborová polévka s houbami má osobitou vůni a chuť, které ji dodávají právě přidané houby....

Emailový zpravodaj

Přihlaste se k emailovému zpravodaji JakTak.cz. Pravidelně dostanete nejlepší a nejčtenější, návody a postupy přímo do Vaši emailové schránky.