Přejít k hlavnímu obsahu

Jak nechat ocenit obraz | rady

Jak nechat ocenit obraz | rady. Máte doma obraz a chcete zjistit, jakou má cenu? Ať již ho chcete prodat, nebo jen chcete vědět, jaký doma máte poklad, nechte si ho ocenit. Pokud se potvrdí, že má váš obraz opravdu cenu, je vhodné si na něj nechat vytvořit i znalecký posudek. Ten se vám může hodit nejen při případném prodeji obrazu, ale také např. při pojištění majetku. Někdy je také potřeba ocenit obrazy v rámci dědického řízení, pro potřeby společného jmění manželů, pro potřeby soudu apod.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Tomáš (neověřeno) | Čt, 03/04/2021 - 14:20

Zdravím chtěl bych se zeptat.nasel jsem při stěhování obraz který byl věnován maliren Františkem schönem (Fráňa) není dedeckovy. Na rámu je číslo rámu i jméno mého dědy a samozdrejme podpis malíře . Prodat ho nechci jen se ptám na případnou hodnotu. Jedná se o malbu staré Moravy.

Další zajímavé články

Jak připravit turecké gözleme
Jak připravit turecké gözleme | recept na turecké plněné chlebové placky gözleme. Gözleme se v Turecku prodává ve stáncích na tržištích jako rychlé ob…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.