Přejít k hlavnímu obsahu

Jak si pomocí pletení z papíru vyrobit papírové srdce

Pletení z papíru (pedig) se spolehlivě zabydlelo v českých domácnostech, vždyť pro výrobu překrásných věcí z papíru stačí jen pár šikovných rukou. Hledáte-li inspiraci pro pletení papíru, papírové srdce vás nadchne. Díky tomuto návodu na výrobu papírového srdce technikou pletení z papíru se naučíte vyrábět z papírových ruliček působivý předmět, který můžete někomu darovat nebo jím třeba vyzdobit interiér bytu. Inspirace pro pletení z papíru není nikdy dost, a proto tento návod na pletení z papíru pečlivě uschovejte, před Valentýnem nebo před Vánocemi Vám přijde určitě vhod. Pletení z papíru krok za krokem ve videonávodu.

Diskuze k článku

Přidat komentář

jitka sadilová (neověřeno) | St, 10/09/2013 - 17:03

díky za super návod, hned to jdu také zkusit.

vlaďka (neověřeno) | So, 02/15/2014 - 07:53

zkusíme to s dětičkama

kacka divišová (neověřeno) | Ne, 02/16/2014 - 11:01

supr hnet to du viskouset

zuzobeLKA (neověřeno) | Út, 05/06/2014 - 17:28

děkuji vám za nový příspěvěk do mé zbírky ráda tvořím takovéhle krásné věci které jsou jednoduché a udělají každému radost moc vám děkuji pa

HELENA ZÁDĚOVÁ (neověřeno) | Út, 06/24/2014 - 10:13

Moc děkuji za návod na srdíčko moc mě baví ruční práce a přemýšlela jsem jak ho udělat,návod je skvělý brala bych i další inspirace.Ahoj!!!

Další zajímavé články

Jak vyrobit svíčku ze zbytků vosku
Také se vám doma hromadí nedohořelé nebo polámané svíčky? Nevyhazujte je, můžete si z nich totiž odlít svíčku novou. Výroba domácí svíčky ve sklenicíc…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.