Přejít k hlavnímu obsahu

Jak vyrobit adventní kalendář pro děti

Vlastnoručně vyráběný adventní kalendář má nápad! A je to vždy originál. Už to jsou důvody, proč se pustit do výroby adventního kalendáře podle tohoto výborného návodu. Adventní kalendář si vyrobte z kartonu a vánočního balicího papíru. Zavěste jej na stěnu a do každé přihrádky adventního kalendáře vložte pro děti dárečky nebo drobný pamlsek. Inspirujte se návodem. Adventní kalendář krok za krokem ve videu.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Lenka Bartošová (neověřeno) | Út, 09/17/2019 - 23:22

Já s dětmi takový adventní kalendář vyrábím každý rok. Zrovna když jsme ho dělali minulý rok, tak jsem dostala celkem zajímavý nápad. Co kdybych zkusila všem členům rodiny dát k Vánocům nějaké vlastnoručně vyrobené kalendáře například s fotkami našich dětí nebo něco podobného? Jak to tak vidím, tak letos nejspíš něco takového zkusím udělat. Už jsem se dokonce i dívala kolik stojí výroba kalendářů a není to vůbec tak drahé.

Další zajímavé články

Jak využít ostružiník | rady a tipy
Jak využít ostružiník | rady a tipy. Z ostružiníku často používáme pouze tmavé chutné plody – ostružiny. Ostružiny jsou velmi zdravé a mají celou řadu…
Jak na zeleninové pomazánky | recepty
Zeleninové pomazánky | recepty. Často svým klientům doporučuji, aby si připravovali pomazánky. Jenomže často nevědí jaké a většinou se uchylují ke svý…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.