Přejít k hlavnímu obsahu

5 rad, jak si vybrat výhodnou půjčku online

5 rad, jak si vybrat výhodnou půjčku online

Vybíráte si půjčku a nevíte, jak na to? Poradíme vám, jak to zvládnout. Díky našim pěti tipům zaručeně vyberete takovou, která vás v žádném případě nezklame. A to s ohledem na její výhodnost, která je dnes tím nejdůležitější.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Souhlasím s vámi. Taky nepatřím mezi ty, kteří by si peníze půjčovali pravidelně, ale občas prostě člověk nemá jinou možnost. Bohužel vyznat se v té nabídce různých nebankovních půjček pro laika není zrovna jednoduchý úkol. Proto je super, že takové srovnávače existují. Mně samotnému takový srovnávač už nejednou s výběrem půjčky velmi pomohl.

Eliška Novotná (neověřeno) | Út, 02/19/2019 - 19:11

Podle mého dobré tipy. Ono vybrat tu správnou půjčku v dnešní době není zrovna jeden z nejjednodušších úkolů. Zvlášť při té nabídce. Já osobně nepatřím mezi ty, které by si braly půjčku každý měsíc, ale občas se tomu člověk prostě nevyhne. Přesně to se mi stalo naposledy před Vánoci. Nezbyly mi peníze na dárky, tak jsem byla nucena vzít si online půjčku. Pečlivě jsem si ale promyslela jakou vybrat. Ještě bych dodala, že při vybírání jsou opravdu velmi užitečné takové ty srovnávače půjček. Zvlášť pro lidi jako já, kteří se v té nabídce nedokáží tak snadno zorientovat.

Jakub29 (neověřeno) | Pá, 07/26/2019 - 01:44

Úplně nejlepší jsou srovnávače. Můžete si tam vybrat ideálního poskytovatele na základě vašich kritérií. Například Ferové Půjčky jsou dobrý web, přikládám do svého jména.

Další zajímavé články

Jak chytře nakupovat a ušetřit
Jak chytře nakupovat a ušetřit
Blíží se den N, den nezbytného nákupu potravin a dalších důležitých věcí, za které pravidelně vydáváte nemalé částky. Sleva-nesleva, zásoby doplnit mu…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.