Přejít k hlavnímu obsahu

Hledáte zajímavý dárek pro muže? Věnujte dřevěnou bednu s páčidlem plnou dobrot

21. Listopad 2022
IdeaBox bedýnka s dobrotami

Vždy, když se blíží narozeniny partnera, manžela, syna nebo třeba nejlepšího kamaráda, jsme nuceni zamyslet se, čím ho potěšíme i překvapíme letos. Máte-li rádi dárky praktické, ale zároveň takové, které obdarovaný využije a ještě se u rozbalování pořádně zasmějete, zpozorněte. Koupit totiž můžete bednu s páčidlem. Jednoduché, originální, nikdo do poslední chvíle nepozná, co je uvnitř.

Co je potřeba

Dárek, který budete pyšně předávat

Balení dárků představuje pro obdarované vždy nějaký první dojem. Tady bude první dojem jistě rozpačitý a úsměvný, samozřejmě v dobrém. Dárková bedna je zhotovena z pevné překližky, a aby vypadala hezky, má po obvodech dřevěné lišty. Víko je po naplnění požadovaným obsahem pečlivě zatlučeno hřebíky. Láhev, a k ní oblíbené pochutiny, budou pečlivě ukryty. U bedny je také kovové páčidlo. Obdarovaný bude muset použít sílu i důvtip, aby se k dárku dostal.

Bedna je vhodným dárkem pro všechny ročníky. U starších 18 let ji můžete naplnit čímkoli včetně alkoholu, u mladších pak můžete volit bezalkoholový obsah. K populárním náplním patří destiláty, bedna s rumem, whisky i likéry.

Co vše je obsahem dřevěné bedny?

Stěžejním je většinou alkoholický nápoj dle vašeho výběru. Ať už je obdarovaný milovníkem piva nebo třeba whisky, uděláte mu bezesporu radost. Aby byla láhev zajištěna proti rozbití, umisťuje se do bedny s páčidlem také několik pochutin, které zabrání jejímu pohybu. Pro dokonalé vystlání a zabezpečení obsahu se používá i dřevitá vlna, která je lehká, ekologická a skvěle plní svou funkci.

Ideabox, to jsou kvalitní a skvěle vypadající bedny s páčidlem, které jsou skvělým dárkem pro ty nejbližší, ale také pro skvělého šéfa nebo jako poděkování trenérovi a podobně. Pokud ji zvolíte za letošní narozeninový dárek, jistě budete spokojeni vy i obdarovaný.

Autor: superadmin
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.