Přejít k hlavnímu obsahu

Jak a kde nakoupit kryptoměny?

Kryptoměny jsou technologickým fenoménem posledních let a lidé šílenství kolem nich přirovnávají k začátku internetu. Kryptoměny se začaly dostávat do povědomí široké veřejnosti na začátku roku 2017. Jejich cena začala strmě stoupat a celé to pak vyvrcholilo na konci roku, když se cena 1 Bitcoinu vyhoupla přes 20.000 USD, což je bezmála půl milionu korun.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Vašek Íner (neověřeno) | Po, 03/18/2019 - 08:58

Za mě super návod. Před pár měsíci jsem o slyšel o nějakém těžení kryptoměn a vůbec jsem nevěděl co to je, myslel jsem, že se to těží někde v dolech. Pak jsem si ale přečel, co to vlastně kryptoměny jsou a jakžtakž jsem to pochopil. Pak jsem si říkal, že bych si koupil nějaké, ale "složitost" celé věci mě nějak odradila. Po tom ale co jsem si přečetl tento článek, to možná vyzkouším. Nákup pomocí automatu se zdá být opravdu jednoduchý.

Moneyo (neověřeno) | Út, 05/21/2019 - 07:48

Dobra smenarna na nakup kryptomen je jeste Coinbase.

Credit Max (neověřeno) | Út, 05/28/2019 - 16:56

Mně se nejvíc osvědčil Spectrocoin, doporučuji!

Happy (neověřeno) | Po, 07/15/2019 - 17:23

S kraken.com má také dobré zkušenosti

Další zajímavé články

Jak rychle získat peníze
Nemusíte ztrácet čas telefonováním a osobními návštěvami pobočky, malá půjčka se sjedná online. Řešení pro výdajovou položku, s níž jste opravdu…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.