Přejít k hlavnímu obsahu

Jak připravit zahradu na sezonu | jarní práce na zahradě

Jak připravit zahradu na sezonu | jarní práce na zahradě. Zima se letos loučí neobvykle dlouho, ale přes den tu a tam vysvitne slunko. Je nejvyšší čas připravit okrasnou i užitkovou zahradu na nejhezčí období roku. V článku připomínáme některé důležité jarní práce na zahrádce.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Františka (neověřeno) | Pá, 05/10/2019 - 07:50

Na jaře a na podzim máme na zahradě vždycky nejvíc práce. Po zimě je zahrada potřeba připravit na léto a pak zase všechno zazimovat a připravit na zimu. Letos jsem narazila na zajímavý obchod https://www.chemicor.cz/ , který se specializuje na prodej potřeb pro zahradu a nakoupili jsme tam všechno, co na naši zahradu potřebujeme.

Další zajímavé články

Jak a čím osadit jižní záhon
Jak a čím osadit jižní záhon | rady a tipy. Kout vaší zahrady, který je celodenně oslňován záplavou slunečních paprsků, se může rázem proměnit v nádhe…
Jak a co dělat v březnu na zahradě
Na zahrádce se s největší pravděpodobností jako první probudí k životu plevel. Čím dříve v boji s ním zasáhneme, tím lépe. Prozatím proti němu můžeme…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.