Přejít k hlavnímu obsahu

Jak si vybrat kreditní kartu na míru | rady

Jak si vybrat kreditní kartu na míru | rady

Jak si vybrat kreditní kartu na míru | rady. Nespornou výhodou používání kreditních karet je možnost bezúročného čerpání peněz, obvykle na období 40 až 50 dní. Co to znamená? Zatímco běžnou platební kartou k vašemu bankovnímu účtu čerpáte při platbě vlastní finanční prostředky z účtu, u kreditní karty si půjčujete od banky. Po dobu bezúročného období vám ale nejsou účtovány žádné úroky. To znamená, že pokud peníze bance včas vrátíte, neplatíte žádnou korunu navíc. Disponovat přitom můžete obvykle řádově desítkami i stovkami tisíc korun. Kromě toho ale kreditní karta nabízí řadu výhod - slevy u obchodníků, slevu za vyúčtování služeb u mobilního operátora nebo letecké míle zdarma. Kdo se v nich vyzná, ušetří peníze.

Diskuze k článku

Přidat komentář

zdeněk kubát (neověřeno) | Út, 03/07/2023 - 10:56

existuje nějaký druh - typ předplacené a dobíjecí mastercard karty ať už čistě v elektronické nebo fyzické který není jakkoliv propojen s běžným účtem? prostě se karta jednou za čas dobije buď někde u terminálu v hotovosti nebo zakoupenými kupony nebo jinak . A bez jakéhokoliv zjistitelného napojení na bankovní identitu Pokládám to za rozumný způsob minimalizace případných ztrát (přijdu jen o to .co je na kartě ) , sám jsem bezpečnostní expert - byť i v jiné oblasti a takhle se mi prostě jeví v tomhle případě vyvážení rizik a výhod ,,) sám bych takovouto kartu uvítal

Další zajímavé články

Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.